VEŘEJNÝ INTERIÉR II.

VEŘEJNÝ INTERIÉR II.


PROVAZNICTVÍ ÚJEZD, PRAHA

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Obchod v historickém domě byl původně tvořen ze tří od sebe oddělených částí. Některé z nich měly také vložená patra. Proto byly prostory velmi stísněné, zanedbané a nepřehledné. Autoři se rozhodli vytvořit interiér, ve kterém budou výrobky a produkty zajímavě prezentovány a vše spolu bude souznít. Hlavní motem jejich návrhu je velkorysost, otevřenost a přehlednost.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Magdalena Rochová a Ing. arch. Radek Jaroušek, JRA JAROUŠEK ROCHOVÁ ARCHITEKTI, www.jra.cz)

BACKSTAGE HAIR SALON, BRNO

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Kadeřnický tým se nebál posunout kreativní hranice svého řemesla, a tak vznikl ojedinělý koncept interiéru, kde je patrné, že zde vzniká umění. Základem bylo prostor prosvětlit a odlehčit od zbytečných příček. Šest zaoblených zrcadel vyzdvihuje plastičnost prostoru. Barevně je interiér laděn do matné černé v kombinaci s ořechovým dřevem a smaragdově zelenou.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: Ing. arch. Ondřej Saida, www.saida.cz; přihlašovatel: STEEZY, s.r.o., www.steezy.studio)

REKONSTRUKCE PALÁCE HRADU HELFŠTÝNA

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Na počátku byla snaha najít optimální řešení zastřešení paláce, na kterou pak navázal pokus o přiblížení historického vývoje paláce návštěvníkům. To vedlo k myšlence vložení soudobých architektonických prvků do historické stavby a k propojení přízemí s vyššími patry, která byla dosud veřejnosti nedostupná.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Miroslav Pospíšil a Martin Karlík, spolupráce Robert Randys, Lucie Rohelová, Adéla Tomečková, Milena Koblihová, Daria Johanesová, ATELIÉR-R, s.r.o., www.atelier-r.cz)

SPOLEČENSKÉ CENTRUM V SEDLČANECH

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Spirituální prostor, který reflektuje požadavky provozu církve i bohoslužeb, se nachází nedaleko historického centra Sedlčan. Duchovní rozměr objektu je vyjádřen vertikální kompozicí bazilikálního světla nad podiem. Atmosféra modlitebny je umocněna zvolenými materiály – kombinací bílých ploch a světlého dřeva v interiéru.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Martin Krupauer, Pavel Kvintus, Daniel Jeništa, Stanislava Blažková, A8000 s.r.o., www.a8000.cz)

ROZŠÍŘENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY V BAROKNÍM KOMPLEXU, VŘESOVICE

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Církev převedla faru a farní statek na obec s přáním, aby bylo místo i nadále bohulibě využito. Z fary se stala škola, ke které se postupně připojovaly další budovy. V poslední fázi vznikly dvě třídy a dvě odborné učebny v barokním komplexu, ještě se plánuje přeměna orlovny na tělocvičnu a klubovnu.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Jaroslav Sedlák, FUUZE, www.fuuze.cz, Ing. arch. Jiří Markevič, PUBLIC ATELIER, www.publicatelier.cz, spoluautor Ing. Zdeněk Opletal a Ing. Dana Opletalová)

BOMMA ATELIER, PRAHA

07.04.2021
ilustrační obrázek

 

Výrobce křišťálových svítidel si pronajal byt v kubistickém domě v centru Prahy přímo od potomků Hoffmeisterovy rodiny a rozhodl se zde vybudovat unikátní prostor pro odbornou veřejnost a zákazníky. Bomma zde vystavuje veškeré své kolekce svítidel společně s vybranými designovými kousky od předních českých a zahraničních značek.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: Sophie Wannenes a Václav Mlynář, www.vaclavmlynar.com; přihlašovatel: BOHEMIA MACHINE s.r.o., www.bomma.cz)

PAMÁTNÍK JANA PALACHA, VŠETATY

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Rodný dům Jana Palacha byl proměněn ve výtvarný objekt a byla k němu připojena novostavba pavilonu historické expozice a kontemplační zahrady. Jelikož se nedochovaly žádné autentické prvky z Palachova života a dům byl přestavěn, je jeho forma abstraktní a symbolická. 

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: doc. Ing. arch. Miroslav Cikán a doc. Ing. arch. Pavla Melková, PhD., spolupráce Ing. arch. Vojtěch Ertl a Ing. Pavel Košťálek, MCA ATELIER, s.r.o., www.mca-atelier.com)

MODERNIZACE SEVEROČESKÉHO MUZEA V LIBERCI

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Cílem modernizace nebylo pouze rozšíření a zpřístupnění muzejní sbírky celé expozice, ale součástí zadání bylo také vybavení celého muzea moderní vyspělou technologií, která zdůrazní a ochrání exponáty i vlastní budovu, ale také zajistí potřebný hygienický, klimatický a tepelný komfort pro návštěvníky. Současně byla návštěvnická zóna jasně oddělena od zaměstnaneckého zázemí.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: prof. Ing. arch. Michal Hlaváček, HLAVÁČEK-ARCHITEKTI s.r.o., www.hlavacek-architekti.cz)

ROZŠÍŘENÍ KAPACIT ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÉ ŠKOLY, TŘEBOTOV

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Návrh interiéru navazuje na architektonické řešení nové stavby – přístavby stávající školy. Prostor nechává vyniknout několika specifickým prvkům: interiérové vyhlídce, tribuně s klouzačkou či vertikálnímu bludišti. Celistvost prostoru lze snadno upravit díky mobilním stěnám. Výtvarné řešení je založeno na kombinaci kvalitních přírodních materiálů.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: Ing. arch. Jan Linhart, www.archlin.cz; přihlašovatel: OBEC TŘEBOTOV, www.obectrebotov.cz)

SHOWROOM SE SPRCHOVÝMI KOUTY SPOLEČNOSTI SANSWISS, JIČÍN

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Vlajková loď firmy má sloužit k seznámení zákazníků a prodejců s nabízenými produkty. Showroom je vizuálně oknem propojen s výrobou. Dominantou prostoru je prosklené atrium s živou zelení. Showroom je laděn do bílé barvy, aby nechal maximálně vyniknout produktům a zeleni. V kontrastu k bílé barvě jsou dřevěné prvky nábytku a atypický barový pult.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: MgA. Roman Vrtiška, MgA. Vladimír Žák, MgA. Jan Stibitz, VRTIŠKA & ŽÁK s.r.o., www.vrtiskazak.com; přihlašovatel: SANSWISS s.r.o., www.sanswiss.cz)

CZECHDESIGN SHOP, PRAHA

19.04.2021
ilustrační obrázek

 

Hlavním požadavkem při návrhu nového obchodu s designem v centru Prahy bylo zejména to, aby byl přístupný pro každého a působil na zákazníky pozitivně, nikoli nedostupně. Rozmanitost nabízených produktů vyniká v jednoduchém autentickém prostoru. V interiéru jsou využity původní materiály, které byly odhaleny citlivou rekonstrukcí.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: Ing. arch Martin Prokš, PROKŠ PŘIKRYL ARCHITEKTI, www.proksprikryl.cz; přihlašovatel: CZECHDESIGN CENTER s.r.o., www.czechdesign.cz)

REKONSTRUKCE MEZINÁRODNÍCH JESLÍ MALVÍNA, PRAHA

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Autoři pojali rekonstrukci jeslí dětskýma očima. Snažili se vcítit do potřeb a požadavků dětí od devíti měsíců do dvou let. Vytvořili hravý a kreativní prostor, jehož každý detail přitahuje pozornost dětí. To vše v souladu s přísnými hygienickými a ergonomickými normami, které jsou pro tato zařízení vyžadovány.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: MgA. Jakub Filip Novák a MgA. Daniela Baráčková, spoluautor Ing. arch. Barbora Jelínek, spolupráce Bc. Kristýna Plischková, NO ARCHITECTS s.r.o., www.noarchitects.cz)

INTERIÉR KLINIKY PRAGUE FERTILITY CENTER

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Požadavkem investoru bylo zajistit intimitu v čekacích prostorech kliniky a otisknout do interiéru barevnost vycházející z loga. Interiér měl navozovat pocit čistoty odpovídající zdravotnickému zařízení. Volba povrchových úprav a barevnost se značně vzdaluje od tradičního pojetí zdravotnického zařízení. Brandová barva kliniky se stala navigační značkou pro klienty.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: Marek Skoták, SKOTÁK ARCHITEKTI, Aleš Andrle, ANDRLE ARCHITEKTI, www.andrlearchitekti.cz; přihlašovatel: SKOTÁK ARCHITEKTI s.r.o. www.skarch.cz)

THE STREETS – NOVÁ FLAGSHIP PRODEJNA V PRAZE

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Nový prostor pro vyznavače pouliční módy je kombinací prodejního, komunitního a zážitkového místa, které pomáhá utvářet nový vizuálně-emoční obraz značky. Interiér prodejny je členěn do dvou pater. Přízemí proměňuje vstupní prostor v pomyslné basketbalové nebe, ze kterého zákazník sestupuje do suterénu, do ulic města. Koncept ART&STREET je tak naplněn do každého centimetru plochy.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Petr Fiala, Dušan Štajer, Zbyněk Ráček, Lucie Hrušková, Vojtěch Kunc, WELLEN a.s., www.wellen.cz)

SHOWROOM ARTISTIQUE, BRNO

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Projekt Artistique přesahuje základní pojetí designových showroomů. Klienti tu na jednom místě získávají přehled o nejlepších vybraných produktech a designových solitérech k vytvoření nadčasového interiéru. Odpadá tak nutnost navštívit velké množství showroomů, vše je představeno pod jednou střechou, kde si klienti ověří nejen kvalitu provedení, ale i to, jak k sobě jednotlivé kusy ladí.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Libor Procházka a Ing. arch. Jakub Křička, SOCORRO s.r.o., www.artistique.cz)

SHOWROOM JOSKO S DYNAMICKÝM SCHODIŠTĚM, PRAHA

08.04.2021
ilustrační obrázek

 

Dominantou showroomu společnosti Josko je schodiště, které zaujme čistou linií a dynamickou šroubovicí. Představuje jakousi metaforu základní DNA celé firmy. Architekt Petr Kolář ze studia ADR přistoupil k interiéru s kreativitou sobě vlastní a rozčlenil prostor na několik funkčních i tematických částí.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: MgA. Petr Kolář, ADR s.r.o., www.adr.cz, přihlašovatel: FIALA JOSKO PARTNER, s.r.o., www.inspiration-by-fiala.cz)

INTERIÉR PRODEJNY SBCR A SKIBI, PRAHA

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Budova bývalé továrny v Radotíně se změnila v multifunkční prostor, pod jehož střechou se nachází prodejna sportovního vybavení SBCR, dětská prodejna SKIBI a restaurace MUSA. Dále je zde multifunkční sál, veškeré zázemí firmy včetně půjčovny a servisu lyží a kol. Přestože je každá část interiéru odlišena, celková linka pokračuje a navádí návštěvníka do dalších prostor rozsáhlého objektu.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: Ing. arch. Petr Šindelář a Ing. arch. Martin Duba, VLNNA s.r.o., Ing. arch. Hana Davidová, FLAT WHITE; přihlašovatel: FLAT WHITE, www.flatwhite.archi)

REKONSTRUKCE KAPLE SV. JOSEFA, SLAVĚTÍN

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Po úspěšné dražbě se noví majitelé rozhodli zachránit zdevastovanou kapli. Cílem obnovy nebylo vytvořit její repliku, ale v harmonii s původní stavbou navrhnout jedinečný soudobý výstavní a koncertní prostor v minimalistickém pojetí. Interiér korunuje umělecká drátková instalace od ak. sochařky Veroniky Psotkové.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Michal Ježek, Ing. Jan Řehák, Ing. arch. Ivo Balcar, Ing. arch. Aleš Krtička, spolupráce Ing. arch. Anna Čermáková, ATELIER TSUNAMI s.r.o., www.atsunami.cz)

CENTRUM REHABILITACE A INTEGROVANÉ MEDICÍNY CRIMED, PODĚBRADY

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

V blízkosti poděbradské lázeňské kolonády vznikla “tak trochu jiná klinika”. Toto zdravotní centrum nemá za cíl působit jako běžná poliklinika. Moderní a vzdušný prostor v minimalistickém stylu v sobě skrývá mnoho zajímavých prvků a detailů v kombinaci odstínů tyrkysové a oranžové. Výrazné barvy jsou v interiéru doplněny akcenty dřeva, skla a zeleně.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Ing. Kateřina Kersey a Ing. arch. Lucie Náhlovská, KATEŘINA KERSEY DESIGN, www.katerinakersey.com)

OBNOVA INTERIÉRU KOSTELA PANNY MARIE SNĚŽNÉ, BRATISLAVA

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Hlavním záměrem rekonstrukce kostela na bratislavské Kalvárii bylo navázat na plány původní trojice architektů z roku 1943 a současně přizpůsobit kostel dnešní době. Autoři se při návrhu inspirovali původními interiérovými prvky. Velmi cenná je kovová mříž s nápisem, která oddělovala kapli od hlavní lodi a která se dochovala jako jediná v původním stavu.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Mgr. akad. arch. Ing. arch. Tomáš Bujna a Ing. arch. Matúš Gibala, /DIELNE ARCHITEKTÚRY NZW, www.nzw.sk)

FRESHLABELS SUSTAINABLE STORE, PRAHA

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Česká značka, která zastupuje a nabízí výhradně udržitelné značky a produkty, otevřela na Letné svůj největší obchod. Zadáním pro autory bylo vymyslet funkční interiér z hlediska prodeje, ale především odrazit téma udržitelnosti i do samotného interiéru obchodu. Výběr jednotlivých materiálů, jejich kombinace, celková variabilita a flexibilita byly pro interiér zásadní.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: Ing. arch. Lenka Míková a Ing. arch. Anna Matoušková, LENKA MÍKOVÁ ARCHITEKTI s.r.o., www.lenkamikova.com; přihlašovatel: FRESHLABELS s.r.o., www.freshlabels.cz)

REKONSTRUKCE MULTIFUNKČNÍHO SÁLU POD KOSTELEM DONA BOSCA, TRNÁVKA

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Úkolem autorů bylo zmodernizovat zastaralý vnitřní prostor, zajistit nenáročný provoz a údržbu interiéru, ale také co nejvíce zachovat kontinuálnost pozdně funkcionalistické stavby z roku 1937. Světlý prostor sálu sloužícího jako sportoviště, komunitní prostor nebo hlediště je v kontrastu s tmavým prostorem jeviště a vloženého prvku nového schodiště.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Michal Lang a Borislav Benedek, LANG BENEDEK ASSOCIATED ARCHITECTS, www.langbenedek.com)

REALIZACE INTERIÉRU ZÁKLADNÍ ŠKOLY, PRAHA

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Podoba učeben a společných prostor nové budovy základní školy na Zličíně měla od samého počátku jasné zadání: střídmé nábytkové vybavení bez přehnané barevnosti. Třídy pro první stupeň jsou rozděleny na výukovou a herní část. Odborné učebny ve vyšších podlažích budovy vyžadovaly jiný přístup, každá z nich se stala skutečnou výzvou pro autory.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Jana Ivančíková, Ing. Zuzana Farmačková, Ing. Václav Charvát, Ing. Miloslav Pašek, MY DVA GROUP a.s., www.mydva.cz, www.skolicky.cz)

MĚSTSKÁ PLAVECKÁ HALA V LOUNECH

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Zvlněné křivky Českého středohoří inspirovaly autory při návrhu krytého plaveckého stadionu, jehož vnitřní prostor je bohatě otevřen. V místě, kde se pohybují plavci, je interiér laděn do příjemné teplé barevnosti a přírodních materiálů. Do wellness části byl nainstalován dřevěný obklad zvlněný v organických křivkách, který vytváří příjemné relaxační prostředí.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Ing. arch. David Kudla, Ing. arch. Filip Malý, Ing. arch. Monika Dorňáková, DK ARCHITEKTI, s.r.o., www.dkarchitekti.cz)

REKONSTRUKCE A PŘÍSTAVBA SPOLEČENSKÉHO SÁLU SOUE, PLZEŇ

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Inspirací pro vizuál objektu byla sinusoida střídavého proudu a elektrického výboje. Sinusoida je propsána do stěn, elektrickým výbojem bylo inspirováno osvětlení v zázemí. Dominantní barvou v interiéru je stejně jako na přístrojové desce červená. Zmodernizovaný interiér sálu a předsálí odpovídá veškerým současným trendům a požadavkům.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Bohuslav Strejc, Ing. Ondřej Janout, Ing. Jan Běl, PROJECTSTUDIO8 s.r.o., www.projectstudio8.cz)

VOLNOČASOVÉ CENTRUM BEAUTY BEST, VELKÉ MEZIŘÍČÍ

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

V prostoru bývalého průmyslového areálu vzniklo moderní fitness a wellness centrum, které nabízí své vyžití nejen místním zájemcům, ale i klientům z okolí Brna. Autoři společně s investorkou pracovali s jednoduchými geometrickými tvary, přírodními materiály a samotnými industriálními prvky jako je ocel, beton, dřevo a kámen.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Mgr. Lucie Janíčková, FREE ARCHITECTS s.r.o., www.freearchitects.cz)

HUDEBNÍ ZVĚŘINEC – EXPOZICE V ČESKÉM MUZEU HUDBY, PRAHA

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Expozice tematicky propojuje hudební svět se světem přírody, ukazuje paralelu mezi zvuky u hedebních nástrojů a zvířat, co všechno ze zvířat je přeneseno do hudebních nástrojů. Úkolem autorek bylo zhmotnit všechna tato konstatování. Zásadní pro celou expozici je hravost a vlastní bádání či zkoumání jednotlivých návštěvníků.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Tereza Beranová a Ing. arch. Lucie Kirovová, spolupráce MgA. Ondřej Zámiš, LOCA ARCHITEKTI, www.loca-architekti.cz)

INTERIÉROVÉ STUDIO V PLZNI

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Třípatrový starší řadový dům po rozsálhlé rekonstrukci se stal ideálním místem pro vytvoření nového interiérorvého studia, kde se mohou tvůrci setkávat nad projekty i s klienty, získávat nové poznatky a čerpat inspiraci. V prostoru je představeno maximální množství různorodých materiálů, aby si klienti mohli ověřit jak se v reálném prostoru chovají.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Eva Vyplelová, INTERIORFACTORY, www.interiorfactory.cz)

PRODEJNA SAMSUNG V OC VAŇKOVKA, BRNO

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Prémiový design konceptu prodejny byl naplánován vzdušně, aby zákazníci měli dostatek prostoru na vyzkoušení produktů a konzultaci s obsluhujícím personálem. Interiér v nejfrekventovanější zóně nákupního centra je proveden v kombinaci dřevodekoru a světlých barev. Osvětlení pak dává vyniknout jednotlivým vystaveným produktům.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: Marek Murdych, CHEIL GERMANY GmbH, organizační složka, www.cheil.com/cz; přihlašovatel: UMDASCH STORY DESIGN a.s., www.umdasch.com)

KNIHOVNA LORDA HOLMA, PRAHA

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Anglické gymnázium se rozhodlo pro rekonstrukci stávající knihovny. Cílem bylo vytvořit prostor, který bude efektivněji uzpůsoben potřebám studentů. Nejen oni, ale i učitelé měli možnost prezentovat své nápady a tipy ještě před zahájením samotných úprav. Vznikla také nová čítárna, kde si mohou studenti nerušeně listovat v jedné z 12 000 nabízených knih.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: BcA. Sibel Rhea Akyolova, www.sibelrhea.com; přihlašovatel: ANGLICKÉ GYMNÁZIUM o.p.s., www.ecp.cz)

SPOLEČENSKÝ SÁL PIVOVARU KOCOUR, VARNSDORF

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Hlavní myšlenkou řešení je rehabilitace technické památky - keramičky z roku 1912 a její přeměna na společenský sál s ubytovací kapacitou. V nevyužitém prostoru v přízemí dříve bývaly keramické pece a sklady. Dnes je zde dloupodlažní sál s vloženou galerií, tanečním parketem a zázemím malého pivovaru.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: doc. Ing. arch. Petr Šikola, Ph.D, doc. Ing. arch. Václav Dvořák, CSc., Ing. arch. Jan Černoch, Ing. arch. Kristýna Bednářová, DOMYJINAK ARCHITEKTI, www.domyjinak.cz)

SHOWROOM S DUCHEM STARÝCH ČASŮ, ZNOJMO

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Bytová designérka ráda kombinuje starý a zrenovovaný nábytek s novými kousky, které pak společně zakomponuje do navrhovaných interiérů. Tak vznikla vize vytvořit si vlastní showroom v reálném bytě 2+1, kde může vystavit svoji práci a ukázat klientům vše, co jim je schopna nabídnout. Na stěnách je pak vystavena autorčina vlastní abstraktní tvorba.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: Lucie Volfová, VOLFOVÁ DESIGN s.r.o., www.lucievolfova.cz)

GALERIE MIROSLAVA KUBÍKA, LITOMYŠL

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Galerie se nachází v prvním patře reprezentativního měšťanského domu. Dříve zde bývaly kanceláře. Zkušenosti s výstavní činností v rámci Smetanovy výtvarné Litomyšle se staly podnětem k přestavbě na funční galerii pro vizuální umění 21. století. Při současné modernizaci se prostor více otevřel a prosvětlil, ale zůstal klidný a nenápadný, aby návštěvník mohl naplno vnímat vystavená díla.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: Ing. arch. MgA. Michal Motyčka; přihlašovatel: GALERIE MIROSLAVA KUBÍKA, www.galerie-mk.cz)

FITNESS CENTRUM COLLIERY CROSSFIT, OSTRAVA

05.04.2021
ilustrační obrázek

 

Požadavkem na nový prostor fittness centra byl industriální ráz budovy a propojení všech aktivit pod jednou střechou. Zvítězily dvě vyšší budovy v typické části Vítkovic. Rozmanitý interiér přechází od Movie poster Art chodby s filmovými plakáty předělanými na CrossFit gym motivy až po decentně a čistě řešené ordinace a terapeutické místnosti.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: David Hanke, G28 STUDIO, www.g28studi.com, spolupráce Stanislav Kupčík, Colliery; přihlašovatel: CROSSTRAINING OSTRAVA, s.r.o. www.collierycrossfit.com)