Hlasování veřejnosti

Hlasování veřejnosti  - cena ČSOB Stavební spořitelny

Hlasování probíhá zde - na stránkách www.interierroku.cz od 1. 4. 2024 do 30. 4. 2024

Hlasovat lze u soutěžních interiérů z roku 2023 uveřejněných v 6 kategoriích.

Hlasuje se přímo u vybraného interiéru vyplněním emailové adresy, odesláním a potvrzením hlasu na linku, který následně obdržíte mailem.

(Emailové adresy nebudou dál pořadatelem ani partnery marketingově využívány! Slouží pouze k oveření autenticity hlasujícího, předcházení opakovanému hlasování, zneužití a ochraně proti spamům)

Hlasovat lze 1 x v každé kategorii.

Cenu  za Hlasování veřejnosti  - cena ČSOB Stavební spořitelny, získá přihlašovatel – autor interiéru s nejvyšším počtem hlasů napříč kategoriemi. V případě nerozhodného – stejného počtu hlasů rozhodne pořadatel.

Výherce z řad přihlašovatelů bude vyhlášen v rámci předávání cen Interiér roku 2023, které se uskuteční 14. 5. 2024 v Galerii DOX. Výherce následně zveřejníme i zde na webu.

Pořadí interiérů v průběhu hlasování nebude zveřejňované ani udávané na vyžádání. Přehled hlasů pro jednotlivé přihlašovatele nebudou poskytovány. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla hlasování, hlasování pozastavit nebo zrušit.

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše