PRODEJNA SAMSUNG V OC VAŇKOVKA, BRNO

PRODEJNA SAMSUNG V OC VAŇKOVKA, BRNO

 

Prémiový design konceptu prodejny byl naplánován vzdušně, aby zákazníci měli dostatek prostoru na vyzkoušení produktů a konzultaci s obsluhujícím personálem. Interiér v nejfrekventovanější zóně nákupního centra je proveden v kombinaci dřevodekoru a světlých barev. Osvětlení pak dává vyniknout jednotlivým vystaveným produktům.

(kategorie: Veřejný interiér II; autor: Marek Murdych, CHEIL GERMANY GmbH, organizační složka, www.cheil.com/cz; přihlašovatel: UMDASCH STORY DESIGN a.s., www.umdasch.com)

Značková prodejna Samsung provozovaná společností SETOS s.r.o. se nachází v přízemí Galerie Vaňkovky, nejfrekventovanějšího nákupního centra v Brně.

Koncept a design prodejny byl připraven společností Cheil, která pro značku Samsung zajišťuje kompletní servis v oblasti retailu.

Prémiový design konceptu byl naplánován vzdušně, aby zákazníci měli dostatek prostoru na vyzkoušení produktů a konzultaci s personálem. Celý design prodejny je proveden v kombinaci prémiového dřevodekoru a světlých barev. Osvětlení v prodejně je koncipováno tak, aby dalo vyniknout vystaveným produktům, ale zároveň nebylo vůči zákazníkům v prodejně agresivní.

Dispozice prodejny se soustředí na efektivní vystavení telekomunikačních produktů (smart telefony a tablety), které jsou vlajkovou lodí značky. Tvoří tak gró prodejny a jsou proto vystaveny především na solitérních prvcích v hlavní části obchodu. Pozadu ale nezůstávají ani větší domácí spotřebiče z portfolia Samsung.  Součástí prodejny jsou také nábytkové niky, které slouží především k vystavení příslušenství k hlavním produktům vystaveným na solitérních prvcích v centrální oblasti prodejny. Prostor pod nikami je pak využit pro skladování zboží, aniž by to ubíralo samotný retailový prostor v prodejně. Samostatnou část v prodejně pak reprezentuje tzv. Galaxy konzultant, kde je v klidné zóně stranou od prodeje klientům poskytována konzultace, a kde specializovaný pracovník vyřizuje požadavky na servis.

05.04.2021