SOUKROMÝ INTERIÉR (novostavba)

SOUKROMÝ INTERIÉR (novostavba)


MODRÝ BYT U ŘEKY, PRAHA

04.03.2019
ilustrační obrázek

 

Klient si nepřál v projektu bytu v Marina Island moc velké úpravy, a proto autoři navrhli jen ubourání jedné příčky, aby zvětšili a provzdušnili prostor. Kromě modré barvy je v interiéru druhým výrazným prvkem velkoformátový obklad v kuchyni s výraznou kresbou. S tímto materiálem autoři experimentovali a vyrobili drobné stolky do obývacího pokoje a na terasu.

(kategorie: novostavba; autora přihlašovatel: Hana Davidová, FLAT WHITE, www.flatwhite.archi)

TROCHA SKANDINÁVIE V BRATISLAVĚ

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Architekt připravil projekt vzorového bytu ve skandinávském stylu tak, aby působil elegantně a pohodlně. V té době ještě nevěděl kdo v něm bude žít, zvolil světlé odstíny a přírodní barvy s tmavými akcenty. Nové majitele, mladý pár, si byt na první pohled získal svým jednoduchým a funkčním řešením a koupili byt celý tak jak byl.

(kategorie: novostavba; autora přihlašovatel: MArch. MAUD. Andrej Alan Daniel Gajdoš, SALPIETRA & GAJDOS ARCHITECTS, s.r.o., www.salpietragajdos.com)

RODINNÝ DŮM V MALÉ SKÁLE

07.02.2019
ilustrační obrázek

 

Hlavním motivem pro ztvárnění interiéru byl respekt k okolní přírodě a používání přírodních materiálů. Proto architekt zvolil jako nosné motivy dubové dřevo, lakované povrchy v odstímu bílé a béžové a obklad velkoformátovou keramikou v zemitém šedém dekoru. Citlivým prvkem je rovněž práce s nepřímým osvětlením, které dává velkoryse pojatému prostoru několik možných scén.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Filip Hejzlar, DE.FAKTO CZ, s.r.o. www.defakto.cz)

STAVENÍ SE STODOLOU NA VYSOČINĚ

04.03.2019
ilustrační obrázek

 

Na půdorysné stopě bývalého statku v centru obce vznikl dům a stodola. Obytný prostor s kuchyní je částečně otevřený do krovu, krb dotváří pohodlí a rodinnou atmosféru. Stodola slouží na parkování a skladování věcí. Interiér je neutrální, aby příliš nekonkuroval okolní krajině, hlavní kombinací je bílá omítka a dřevo.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Pavel Machar a Ing. arch. Radek Teichman, spolupráce Štěpán Svačina, MACHAR TEICHMAN s.r.o., www.macharteichman.com)

VENKOVSKÝ DŮM PRO RODIČE, STŘEDNÍ SLOVENSKO

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Stavbu domu iniciovaly děti pro své rodiče, kteří dobře znají místní krajinu. Dům je starý i nový současně. Starý v respektování ověřených principů a zkušeností v bydlení ve známé krajině. Nový v respektování požadavků na moderní bydlení a pohodlí. Samotný interiér domu je jednoduchý, založený na kombinaci dřeva a surových materiálů, podtržený tóny bílé a šedé barvy.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Norbert Šmondrk, KFA NORBERT ŠMONDRK, spol. s r.o., www.kfa.sk)

INTERIÉR ZALITÝ SVĚTLEM, PRAHA

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Již v průběhu klientských změn odstranili autoři dvě příčky v bytě pro mladou slečnu, a tím se denní světlo dostalo doslova do každého koutu v interiéru, který je laděn do světlých tónů šedé v kombinaci s bílou a dřevem. Dominantním prvkem v prostoru je dřevěný box vložený do středu bytu. Ukrývá v sobě šatní skříně, knihovnu, pračku i celou kuchyňskou linku.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Zuzana Řepíková a Ondřej Krynek, DESIGNPRO.CZ, www.designpro.cz)

RODINNÝ DŮM „V NÁLETU“, KŘENICE

05.03.2019
ilustrační obrázek

 

Dříve než samotný dům byl na pozemku lesík drobných bříz, tzv. Nálet, což dalo domu nejen název, ale i kontext do kterého autoři chtěli dům začlenit. Interiér domu je jednoduchý a ve světlých tónech. Prostorová rozmanitost, světlo a kompozice konstrukčních prvků jsou hlavními prvky, které utváří interiér domu  mezi břízami.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Vojtěch Hybler a Ing. arch. David Dvořák, ARCHPORT s.r.o., www.archport.cz)

ZMĚNY PROSTORU PODLE NÁLADY, PRAHA

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Moderně smýšlející pár si nechal navrhnout interiér přízemního domu v Čakovičkách ve velmi strohém stylu. Šedo-bílý interiér autoři rozjasnili výrazně žlutými prvky, černými doplňky a rostlinami. Chytré řešení domácnosti pomáhá dotvořit interiér pomocí několika osvětlení. Majitelé tak mohou měnit barevnost interiéru dle jejich momentální nálady.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Zuzana Řepíková a Ondřej Krynek, DESIGNPRO.CZ, www.designpro.cz)

 

VILA PROPOJENÁ SE ZAHRADOU, PRAHA

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Dům se nachází v klasické zástavbě části Hodkovičky. Majitelé si přáli, aby byl z každého pokoje co nejsnadnější vstup na zahradu, jež utvořila přírodní bariéru a chrání soukromí všech členů rodiny. Do prostorného srdce domu se vchází úzkým průchodem od hlavního vchodu, který dává vyniknout objemu nejzajímavější části domu.

(kategorie: novostavba; autora přihlašovatel: Ing. arch. Alžběta Vrabcová, DMAE ARCHITECTS, www.dmaearchitects.com, spolupráce MgA. Michal Kunc, ATELIER KUNC ARCHITECTS, www.atelierkunc.com)

MEZONET S VELKÝM SRDCEM, BRATISLAVA

05.03.2019
ilustrační obrázek

 

Interiér byl navržen pro mladou sympatickou rodinu, která inklinuje k přírodním materiálům. Cílem bylo přenést trochu přírody a ticha do prostoru, ideálně s prvky wellness. Zajímavostí mezonetového bytu je, že ve spodní části se nacházejí pokoje a nahoře je část obytná a zahrada. Srdcem bytu je masivní schodiště s prodlouženým prvním schodem – pódiem.

(kategorie: novostavba; autora a přihlašovatel: Mgr. art. Anna Hrubovčáková, PJURE s.r.o., www.pjure.eu)

VILA TUGENDHAT JAKO PŘEDOBRAZ DOMU V BESKYDECH

04.03.2019
ilustrační obrázek

 

Na přání zákazníka byla ve valašských Beskydech postavena vila, která se inspirovala ve slavné vile Tugendhat. Stejně jako ona leží ve svahu rozsáhlého pozemku, v jehož spodní části je vzrostlý les. Vnitřní prostory domu jsou všechny orientovány na jih. Většina vybavení interiéru byla vyrobena na míru ve stylu funkcionalismu.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Zdeněk Trefil, spolupráce Ing. Petr Ramík, Ing. arch. Zoe Malovcová, Patrik Obr, Tomáš Chytka, TREF ARCHITEKTI, www.tref-a.cz)

MÍSTO, KDE JE RADOST ZESTÁRNOUT, RADIMOVICE

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Propojení interiéru se zahradou, jemné vyvážené linie, neobvyklé materiály a celková odlehčenost – to je ve stručnosti rodinný dům v Radimovicích. Na velmi jednoduchém půdorysu písmene T vznikl nadčasový přízemní dům, kde si majitelé přejí v klidu zestárnout, najdou zde veškerý konfort a dům bude respektovat své okolí.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Alžběta Vrabcová, DMAE ARCHITECTS, www.dmaearchitects.com ve spolupráci s MgA. Michal Kunc, ATELIER KUNC ARCHITECTS, www.atelierkunc.com)

PROPOJENÍ INTERIÉRU S EXTRERIÉREM NA MAXIMUM, PRAHA

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Byt v developerském projektu U Michelského mlýna obývá mladý bezdětný pár, který si přál ladit interiér spíše do tmavších odstínů. Byt je ze dvou stran lemován velkou krytou terasou se zelení, na kterou je vstup z každého pokoje. Záměrem autorů bylo maximální propojení interiéru s exteriérem, a proto navrhli dubové obklady do obytné části, které tvoří celek s terasou.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Zuzana Řepíková a Ondřej Krynek, DESIGNPRO.CZ, www.designpro.cz)

BYT JAKO ZÁKLADNA KOSMOPOLITNÍ RODINY, BRATISLAVA

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Snem manželů s dospívajícím synem bylo mít v Bratislavě luxusní městský byt, který bude základnou pro jejich kosmopolitní život, odkud budou vyrážet do světa. Architekt do interiéru zakomponoval prvky klasicky vnímaného luxusu – tmavé podlahy, dřevěné obklady, kovové konstrukce se zlatou a mosaznou povrchovou úpravou a sametové látky v moderním pojetí.

(kategorie: novostavba; autora přihlašovatel: MArch. MAUD. Andrej Alan Daniel Gajdoš, SALPIETRA & GAJDOS ARCHITECTS, s.r.o., www.salpietragajdos.com)

FREEDOMEK – POŘADOVÉ ČÍSLO 061

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Tachovská jednašedesátka se vypíná do výše a svými proporcemi připomíná stylizovaný parník. K opravdovému hausbótu mu chybí jen voda. Je vůbec prvním patrovým freedomkem v České republice. Nábytek v interiéru je z březové překližky se skrytými úchyty, podlaha a schodiště jsou z masivního dubu. Bílá barva působá v prostoru čistě a tvoří kontrast s velkými dřevěnými plochami.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Marek Štěpán, ATELIER ŠTĚPÁN s.r.o., www.atelier-stepan.cz)

POSTEL AŽ KE STROPU, PRAHA

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Autoři navrhli interiér čtyřpodlažního rodinného domu pro potřeby pětičlenné rodiny s malými dětmi. Cílem bylo vytvořit jednoduchý čistý design s minimem otevřených úložných ploch. Základním prostorovým konceptem je vztah dubových ploch s bílými. Největší výzvou pro autory byla postel rodičů, která byla navržena speciálně do tohoto interiéru.

(kategorie: novostavba; autor: Ing. arch. Jan Mackovič, MACKOVIČ ARCHITECTURE s.r.o., www.mackovic.cz; přihlašovatel: LUGI s.r.o., www.lugi.cz)

MEZONET S TERASOU, BRNO

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Zásadní změnou v mezonetovém bytě byl přesun obývacího prostoru do podkroví, kde se dříve nacházely jen velkoryse pojaté ložnice a terasa. Ta svým řešením plynule navazuje na interiér bytu, nabízí odpočinkovou část, posezení pod markýzou a také perličkovou lázeň. Střídmý interiér je kombinací evropského a asijského stylu, kde vyniká jednoduchost, elegance a vzdušnost.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Jan Vojtíšek a Ing. Jakub Staník, spolupráce Ing. arch. Tamara Bemerová, STUDIO AEIOU s.r.o., www.aeiou.cz)

V TOVÁRNĚ WALTROVKA, PRAHA

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Projekt Rezidence Waltrovka vzniká v revitalizované zóně pražských Jinonic. Je tvořen nejen byty, ale i řadovými rodinnými domy. Vzorový byt je propojen základní barvou odstínu moka s kovovýní prvky, které se opakují v různých podobách a celkově zútulňují byt. Interiér staví zejména na čistém designu a eleganci.

(kategorie: novostavba; autor: Beata Haškovcová, BEADESIGN INTERIERY, s.r.o., www.beadesign.cz; přihlašovatel: PENTA REAL ESTATE s.r.o., www.waltrovka.cz)

BUNGALOV „MEZI STROMY“

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Ve velkém ovocném sadu si majitelé nechali postavit přízemní dům, který se skládá ze dvou částí. Mezi nimi je volný prostor, ve kterém vyroste strom a všichni jej uvidí průhledem z obývacího pokoje. Téma stromy je také vneseno do samotného interiéru. Interiér nese moderní pojetí, ale se zachováním surovosti materiálů.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Zuzana Schubertová, EPES RÁDES, s.r.o., www.epesrades.cz)

APARTMÁN U SJEZDOVKY, DOLNÍ MORAVA

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Spojením dvou jednotek vznikl prostorný apartmán s důrazem na hlavní multifunkční prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou s velkými francouzskými okny na terasu. V interiéru dominuje dub halifax. Barevnost umocňují nábytky a kuchyňské spotřebiče atracitového odstínu a bílé omítky. Celý interiér vytváří moderní , komfortní a příjemné bydlení.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Michal Kristen)

HRAVÝ INTERIÉR PRO MLADOU RODINU NA OKRAJI PRAHY

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

V celém domě se prolínají přírodní materiály s černými kovovými prvky a detaily s bílými stěnami a dveřmi. Industriální ráz podtrhují přiznané betonové stropy v přízemí. Dům je pojat mladistvě a hravě tak, aby barevné prvky a doplňky přinášely do interiéru zábavu a radost mladé rodině se třemi dětmi. Srdcem domu je otevřený obývací a kuchyňský prostor, kde rodina tráví většinu společného času.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. Šárka Horáková, MONTESARA DESIGN, www.montesara.cz)

BYT PRO ZAČÁTEK

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Mladá žena se rozhodla oslovit designérku a požádat ji o návrh interiéru svého prvního bydlení. Úskalím tohoto interiéru byl malý obývací pokoj, kam bylo třeba zabudovat kuchyni, jídelní část i samotnou obývací část. Vznikl vzdušný, jednoduchý, mladivský a hravý prostor, který se jen tak neokouká a v budoucnu s ním bude možné pracovat.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Kristina Prokšová, KP INTERIORS, www.kp-interiors.cz)

PŘÍBĚHY POKOJŮ V MARINA ISLAND, PRAHA

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Návrh interiéru vznikl jako vzorový byt pro investora, který nechal autorům naprosto volnou ruku. Ti navrhli ke každému pokoji jeho příběh a poté je spředli do jednoho celku. Každé téma dostalo vlastní barvu a místnost, inspiraci vnesla samotná funkce místnosti. Největší výzvou pro autory bylo použití nábytkových boxů na skleněné stěně.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Jan Tomáš Cieśla, ARCHICRAFT s.r.o., www.archicraft.cz)

INTERIER JAK SEN V PRAŽSKÉM 4+1

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Investor a spisovatel v jedné osobě si přál světlý, vzdušný a monochromaticky laděný interiér, který bude sloužit jako oáza klidu před vnějším světem. Autorka měla při tvorbě naprosto volnou ruku, navrhla na míru většinu nábytku. Vznikl funkční, útulný a zároveň reprezentativní prostor, který poskytuje majiteli dostatek inspirace pro další tvorbu.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Helena Fares, 2HL PRAGUE s.r.o., www.facebook.com/faresdesign2)

EXKLUZIVNÍ BYT SE SAUNOU, PRAHA

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Nájemní komplex Luka Living nabízí 215 bytů, obchodní plochy, restaurace, wellness a podzemní parkování. Prezentovaný byt se nachází na nároží ve třetím podlaží. K jeho atraktivitě velkou mírou přispívá velkorysá koupelna se saunou a oknem. Interiér rozčleněný na funkční jednotky architekti sjednotili podlahou, barvami stěn a textiliemi.

(kategorie: novostavba; autor: Ing. arch. David Chromík, Ing. arch. Jiří Brož, Ing. arch. Lenka Chromíková, Ing. arch. Darina Jasanská, Ing. arch. Irma Konečná, Ing. arch. Petr Vojáček, CAMA ARCHITEKTI s.r.o., www.cama.cz; přihlašovatel: LUKA RESIDENTIAL s.r.o., www.lukaliving.cz)

V PROJEKTU PORT KAROLÍNA, PRAHA

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Zadáním developera bylo vytvořit vzorový byt první etapy nadstandardního projektu Port Karolína. Byt byl navržen pro mladý bezdětný pár. Celkové ladění interiéru pracuje s kombinací přírodních barev a materiálů. Interiérem se prolínají detaily v měděné barvě. Originálními prvky interiéru jsou designová světla, dominantní hlavně v obývacím pokoji.

(kategorie: novostavba; autor: Ing. arch. Anna Lacová, www.annalacova.cz; přihlašovatel: SKANSKA REALITY a.s., www.reality.skanska.cz)

RODINNÝ DŮM V NITŘE

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Na přání klienta byl interiér navržen v souladu s potřebami hendikapovaného dítěte. Prostor je jednoduchý, praktický a čistý, byly použity zejména přírodní materiály a neutrální barvy. Nadstandardní rozloha domu umožnila vzdušnější dispoziční řešení interiéru. Kvůli jedinečnosti i maximálnímu využití prostoru byl veškerý nábytek navržen na míru.

(kategorie: novostavba; autora přihlašovatel: Ing Krisztián Hruskó PhD., spolupráce Ing. Renata Farbiaková, NEOPOLIS s.r.o., www.neopolis.eu)

RODINNÝ DŮM NOVÝ VESTEC

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Přáním mladé rodiny se dvěma malými dětmi bylo zdravé bydlení v přízemním domě s neokázalou architekturou a s použitím přírodních materiálů. Prostor je z praktických důvodů rozdělen na denní část a klidovou část. Obytný prostor je propojen s venkovní terasou. V interiéru dominují odstíny antracitové barvy v kontrastu s přírodními dřevěnými stěnami.

(kategorie: novostavba; autor: Ing. arch. Pavel Horák a Ing. arch. Hana Bartoňová, PRODESI, v.o.s., www.prodesi.cz; přihlašovatel: DOMESI, s.r.o., www.domesi.cz)

ŽLUTÉ AKCENTY VE VOKOVICÍCH, PRAHA

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Prostorný byi o rozloze 158 m2 má za úkol nadchnout od první chvíle budoucího nájemce a usnadnit tím majiteli pronájem. Barevné výžezy, výrazné obrazy a subtilní černé linie dominující v absolutní čistotě mají za úkol vytvářet pozadí života těch, jenž se budou mezi stěnami bytu v budoucnu střídat.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Jan Tomáš Cieśla, ARCHICRAFT s.r.o., www.archicraft.cz)

S MONDRIANEM V OBÝVACÍM POKOJI, STŘEDNÍ ČECHY

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Dům ve tvaru písmene U tvoří dvě protilehlá obytná křídla a středový obývací prostor s vyšší světlou výškou, která dává celému interiéru volnost a vzdušnost. Záliba majitelky v díla Pieta Mondriana se odrazila v obývací části zajímavě řešenou televizní stěnou, která dominuje celému interiéru.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Dana Bartošová, ARCHIN, www.archin.cz)

PÁNSKÝ LOFTOVÝ STYL V CENTRU BRATISLAVY

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Majitelka koupila dvoupokojový byt na investici a přála si, aby působil příjemně, byl kvalitně zařízený a nehýřil barvami. Architekt ho pojal chlapsky a dal mu nádech loftu. Kdysi tu býval pivovar, a tak se dnes byt nese v industriálním duchu, má tmavší barvy, betonové povrchy a odhalené cihly na stěnách.

(kategorie: novostavba; autora přihlašovatel: MArch. MAUD. Andrej Alan Daniel Gajdoš, SALPIETRA & GAJDOS ARCHITECTS, s.r.o., www.salpietragajdos.com)

ŽIVOT V OBLACÍCH, PRAHA

01.03.2019
ilustrační obrázek

 

Bydlení v mrakodrapu je jako bydlet v oblacích. Takový byl sen investora. Bydlet komfortně v moderní vysoké budově s výhledem. V interiéru byly použity kvalitní materiály jako je dřevo a betonové stěrky v kombinaci s šedými a přírodními odstíny. Interiér je navržen elegantně a vzdušně, veškeré vybavení je uzpůsobeno neopakovatelnému výhledu.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Robin Němec a Renata Němcová, INTERIER DESIGN RENATA NĚMCOVÁ, www.interiery-nemcova.cz)


DŮM SE ZIMNÍ ZAHRADU, BRATISLAVA

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Zadáním investora bylo navrhnout interiér ve vesnickém stylu s nábytkem vyrobeným z masivního dřeva. Prostor u zimní zahrady měl evokovat příjemnou letní atmosféru u moře, a proto je v interiéru zakomponovaná modrá barva. Dnešní zimní zahrada byla původně jen zastřešená, ale při koupi nemovitosti se klienti rozhodli ji zasklít a připojit k interiéru domu.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Dominika Tománková, DT INTERIOR DESIGN, www.dtinteriordesign.com)

VILADOMY ŠÁRECKÝ DVŮR, PRAHA

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Srdcem komplexu je půvabná barokní budova, jejíž nádvoří lemuje pětice nově postavených viladomů. Elegantní, prostorné a pohodlné bydlení. To bylo heslo a zároveň zadání pro řešení interiéru vzorového bytu. Uspořádání interiéru maximálně podtrhuje volnost a vzdušnost prostoru a koresponduje s nadčasových řešením celého projektu.

(kategorie: novostavba; autor: Radek Krčil, ATELIER MANUALL s.r.o., www.manuall.co; přihlašovatel: CRESTYL REAL ESTATE, s.r.o., www.crestyl.com)

HORSKÝ APARTMÁN JAKO V ŠEDESÁTÝCH LETECH, OSTROV

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Na malém prostoru vznikl plně vybavený byt, kde najdou své útočiště všichni členové rodiny. Jednoduchým výchozím motivem pro návrh nábytku byla vložená dvířka. Obrys jednotlivého kusu nábytku vystupuje a dává mu charakteristický výraz pro drobný mobiliář 60-tých let. Ty také posloužily jako inspirace pro rozkládací pohovku a taburetky.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Igor David, DAVID ARCHITEKTI s.r.o., www.davidarchitekti.cz)

DEJVICKÝ DUPLEX, PRAHA

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Manželé s malými dětmi koupili od developera půdní vestavbu v činžovním domě z 20. let. Snili o světlém interiéru s velkým společným prostorem napojeným na terasu. Zvolený koncept je založený na přírodních materiálech v industriálním duchu. Pouze pokoj pro holčičky je růžový a v budoucnu bude možné jej rozdělit na dvě dívčí království.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Monika White, LE PATIO LIFESTYLE s.r.o., www.lepatiostudio.cz)

 

BYT NAD ŘEKOU, PRAHA

28.02.2019
ilustrační obrázek

 

Jednotícím prvkem interiéru bytu na břehu Vltavy je téma vody, slunce a přírody, které se prolíná celým bytem v různých detailech. Barva vody a mořské hlubiny je použita na výmalbě v kuchyňské části, barvě sedací soupravy, tapety a koberce. Majitelka si přála byt s ženskou atmosférou, co nejvíce prostoru a dřez na kuchyňském ostrůvku.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Martina Lessnerová a Lucia Šedivá, DETRIKO INTERIÉROVÝ DESIGN, www.detriko.cz)