SOUKROMÝ INTERIÉR (novostavba)

SOUKROMÝ INTERIÉR (novostavba)


LOFT S TERASOU NA HŘEBENKÁCH, PRAHA

03.03.2017
ilustrační obrázek

 

Industriálně laděný byt se nachází v novostavbě developerského projektu. S komplikovanou dispozicí se architektka vypořádala díky atypovému řešení většiny interiérových prvků. Celkem pro byt navrhla 44 atypů, které doplnila o pár ikonických designových kousků, převážně z 50. let minulého století.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Dagmar Štěpánová, FORMAFATAL, www.formafatal.cz)

MODERNÍ SRUB V NÍZKÝCH TATRÁCH

03.03.2017
ilustrační obrázek

 

Zadáním projektu bylo navrhnout interiér nově postaveného srubu v Tálích. Neutrální barevnost interiéru respektuje vkus majitele, ale zároveň dodává srubu požadovanou útulnost. Dominantním prostorem celého interiéru je obývací místnost, která prochází přes dvě podlaží a díky velké prosklené ploše má nádherný výhled do tatranské přírody.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Michal Paulišin a Ing. arch. Marek Pavlech, PAVLECH PAULIŠIN ARCHITEKTI, www.pparchitekti.sk)

DŘEVOSTAVBA NA KRAJI LUŽNÍCH LESŮ, BRATISLAVA

03.03.2017
ilustrační obrázek

 

Dispozice domu je rozdělena do dvou podlaží. Strohá geometrie s pravoúhlými liniemi nábytku a prostorové bílé struktury probíhají interiérem a tím celý prostor sjednocují. Současně umožňují vytvořit čistou plochu pro všechny důležité předměty každodenní potřeby, které jednotlivé místnosti neruší, ale přirozeně zabydlují.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Martin Frank, ESPRIINTERIER s.r.o., www.deconcept.cz)

PROSTORNÝ RODINNÝ DŮM, KUNČIČKY U BAŠKY

07.03.2017
ilustrační obrázek

 

Prostorný rodinný dům se nachází nedaleko Frýdku-Místku. Prvotním přáním klienta bylo propojit exteriér domu s interiérem použitím obdobných barev, materiálů a dekorů. Celý dům byl vybaven ve stylu moderní Provence, který krásně zapadá do venkovského konceptu bydlení.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Lucie Videcká, TWINSDESIGN, www.twins-design.cz)

DŮM S VÝHLEDEM NA BRATISLAVSKÝ HRAD

03.03.2017
ilustrační obrázek

 

Cílem bylo navrhnout moderní interiér domu o celkové rozloze 450 m2 tak, aby prostorové řešení působilo celistvě a kompaktně. Investor si přál co nejvíce využít vestavěný nábytek, který by současně řešil všechny požadavky rodiny na úložné prostory. V elegatním interiéru dominuje dřevo, kámen, umělý kámen a neutální odstíny barev.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Norbert Šmondrk, KFA_NORBERT ŠMONDRK spol s r.o., www.kfa.sk)

MALÝ VELKÝ BYT, PRAHA

03.03.2017
ilustrační obrázek

 

Byt je určený k pronájmu, a proto do něj designérka vybírala osvědčené materiály s vysokou odolností proti opotřebení. Investor si přál vždušný obývající pokoj s minimem nábytku a také oddělenou ložnici, byť je dispozice bytu pouze 1+1. Koncept celého bytu je postaven tak, aby obyvatel vnímal jednotlivé místnosti jako jeden celek.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Iva Hájková, www.ivahajkova.weebly.com)

DŮM S ŽIVÝM MECHEM, MARTIN

03.03.2017
ilustrační obrázek

 

Klient si přál vytvořit pocitově příjemný dům s přírodními prvky. Základem interiéru se staly zemité teplé barvy, dřevo a mramor černé a neobvyklé zelené barvy. Na stěnách jsou atypické mechové obklady Prostor doplňují skleněná umělecká díla, která interiéru dodávají punc luxusu, jedinečnosti a výjimečnosti.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. Tomáš Belica, Mgr. Art. Alexandra Petrenčík, Mgr. Art. Denisa Heldová, TOLICCI, s.r.o., www.tolicci.com)

BYT S DŘEVĚNÝMI STĚNAMI, PRAHA

04.03.2017
ilustrační obrázek

 

V zakoupeném bytě chyběli majitelům úložné prostory, a tak architekti navrhli zcela nové řešení. Vše bylo z bytu odstraněno a byl vytvořen nový interiér. Největší změnou prošla koupelna, ložnice a WC. V celém bytě jsou okna francouzského typu, kterými se vchází na zahradu.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Eva Pešková, ART & BUILDING s.r.o., www.artbuilding.cz)

OSTRAVSKÝ DŮM S OTISKEM DUBOVÝCH PRKEN

05.03.2017
ilustrační obrázek

 

Dvoupodlažní dům je z větší část stavěn z pohledového betonu s otiskem dřevěných prken: Tento dominantní prvek se line celým domem a předurčil i styl budoucího interiéru. Hlavním materiálem v domě bylo zvoleno dubové dřevo. Pocit útulnosti přinášejí tlumené barvy, textilie a zajímavé moderní doplňky.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Martin Bodinger, BODINGER s.r.o., www.bodinger.cz)

BRUNETTI DESIGN APARTMENT, PRAHA

03.03.2017
ilustrační obrázek

 

Cílem investorů bylo mít apartmán, který bude využívaný na krátkodobé pronájmy turistů objevujících kouzla Prahy. Designérka vytvořila místo, které vybočuje ze standardu běžných hotelových pokojů a nabízí svým uživatelům dostatečný komfort, který lidé na cestách vyžadují.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Kateřina Čábelková, BRUNETTI DESIGN s.r.o., www.brunetti.cz)

INTERIÉR INSPIROVANÝ GEOMETRIÍ, UHERSKÉ HRADIŠTĚ

03.03.2017
ilustrační obrázek

 

Základem návrhu bylo minimalistické pojetí, použití kvalitních materiálů a střídmá barevnost. Hlavním konceptem interiéru se stala jemná geometrická kresba čtverce, obdelníku ak rychle, která se prolíná celým interiérem - na tvarosloví nábytku i designových solitérů, lemu pracovní plochy kuchyně, na tapetě nebo autorských dekoracích.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Markéta Šilhavíková, www.mariinteriery.blogspot.cz)

DŮM S BETONOVÝM STROPEM U PARDUBIC

04.03.2017
ilustrační obrázek

 

Klienti se rozhodli pro velkou životní změnu a z malého bytu v centru města se přestěhovali do velkého domu s terasou v klidném venkovském prostředí. Hlavními požadavky investorů bylo navrhnout moderní a příjemný interiér s praktickým uspořádáním. Díky velkým francouzským oknům je obývací prostor propojen s venkovní terasou.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. Dáša Laušmanová, ROSSY DESIGN s.r.o., www.rossydesign.cz)

NÁVRAT K TRADICI, BANSKÁ ŠŤIAVNICA

03.03.2017
ilustrační obrázek

 

Na místě bývalého klasického báňského domku s nádherným výhledem na město byla na ploše 140 m2 postavena jeho novodobá verze. Aby kopie byla co nejvěrnější, byly návrhy konzultovány s památkáři a znalci. Všechen nábytek v interiéru byl vyroben na míru a vychází z místních tradic – soustružené nohy, kazetová dvířka, stůl se šuplíkem a kredenc.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Zuzana Gabrišová, www.facebook.com/zuzana.gabrisova.334)

DŮM VE TVARU U NA JIŽNÍ MORAVĚ

04.03.2017
ilustrační obrázek

 

Manželé toužili po pěkném, útulném a praktickém bydlení. Mají rádi jednoduchý styl, střídmost a čisté linie. Jejich minimalisticky laděný interiér je protkán hřejivými detaily: živými rostlinami, přírodninami, vyřezávanými obrazy, svíčkami a soškami Buddhy. Všichni členové rodiny zde našli dokonalé soukromí, ale zároveň i přehled o dění v domě.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Josef Němec, NĚMEC s.r.o., www.nemec.eu)

INTERIÉR PRO TŘÍČLENNOU RODINU, PRAHA

04.03.2017
ilustrační obrázek

 

Investor chtěl vytvořit praktický a hezký interiér pro tříčlennou rodinu za použití kvalitních a dobře udržovatelných materiálů. Dalším požadavkem bylo jasné oddělení klidové zóny od prostoru, který obývá rodina společně. Elegantní interiér v odstínech krémové a moka je doplněn designovými kusy nábytku a zajímavým osvětlením.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Eva Heinzová, PEARL-DESIGN s.r.o., www.pearl-design.cz)

MEZONETOVÝ BYT V PODKROVÍ, VYSOKÉ TATRY

03.03.2017
ilustrační obrázek

 

Celková užitková plocha bytu s výhledem na krásné štíty hor je 135 m2. Majitel si od samého počátku přál propojit přírodní materiály a elegantní styl. Veškerý nábytek v interiéru navrhla designérka. Galerijně nasvícená tapeta s vyobrazením Tatranské magistrály se stala skutečným klenotem ve velmi osobitě navrženém interiéru.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Denisa Ďurica, AGAD, www.agad.sk)

COUNTRY DŮM VE VÝCHODNÍCH ČECHÁCH

05.03.2017
ilustrační obrázek

 

Dlouholetým přáním investora bylo mít domov, který by dokonale splynul s okolním prostředím a přírodou. Domov, kde by byl čas a příležitost vnímat okolí se vším co nabízí. Moderní interiér s nepřehlédnutelnými stylovými dekoracemi umocňuje nadčasovost této usedlosti. Hlavní roli zde hrají dřevo a kámen.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Vladimír Slavíček, ORIGINAL INTERIER, STAVBY s.r.o., www.originalinterier.cz)

DŮM PRO MILOVNÍKY DŘEVA

03.03.2017
ilustrační obrázek

 

Zadání klienta bylo vytvořit příjemný, jednoduchý a nenáročný interiér letního rekreačního domu s použitím přírodních materiálů a propojením s okolní přírodou. To se docílilo otevřením a zařízením terasy, která se stala součástí obytného prostoru. Při tvorbě interiéru byl kladen důraz na kvalitu zvolených materiálůa a jejich zpracování.

(kategorie: novostavba; autor: Lenka Zimmermannová, ATMOSFÉRA DESIGN s.r.o., www.atmosfera-design.cz; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Ivoš Balousek, TOP-PROJEKT, s.r.o.)

RODINNÝ DŮM VELKÁ POLOM

03.03.2017
ilustrační obrázek

 

Klient začal s architekty řešit interiér ještě v době, kdy bylo možné změnit dispoziční řešení domu. V interiéru preferoval praktické vybavení a neobvyklé designové prvky. Tak bylo např. nainstalováno i netradiční umyvadlo, které je tvořeno jen nakloněnou deskou a voda odtéká do stěny.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Martin Bodinger, BODINGER s.r.o., www.bodinger.cz)

DŮM VE TVARU L, OTROČINĚVES

03.03.2017
ilustrační obrázek

 

Rodinný dům je založený na půdorysu písmene L. Interiér je koncipován tak, aby doplnil charakter domu. Měl být funkční, příjemný na dotek a zároveň vnést barevné impulzy do jednotlivých prostor. Požadavkem investora bylo maximum přírodních materiálů. Interiér působí jednotně a harmonicky.

(kategorie: novostavba; autor: Ing. arch. Ladislav Vendel; přihlašovatel: LINEA spol. s r.o., www.linea-nabytek.cz)

BYT KE KRÁTKODOBÝM POBYTŮM TURISTŮ, PRAHA

05.03.2017
ilustrační obrázek

 

Majitel bytu věděl již od samého začátku, že jej bude pronajímat. Záměrem bylo oslovit co nejvíce klientů, a proto designérka vytvořila zajímavý jednoduchý interiér s originální barevností. Nedílnou součástí interiéru je i umění. Byly zde vybrány autorské fotografie Lenky Faltejskové.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Jitka Kobzová, AMBIENCE DESIGN s.r.o., www.ambiencedesign.cz)

DESIGNOVÝ BYT 4+KK, BRNO

02.03.2017
ilustrační obrázek

 

Zahraniční majitel oslovil architekta, aby pro něj navrhl interiér prostorného bytu s terasou. Požadoval vkusný interiér podtržený designovými solitéry, kvalitní nadčasové materiály a dobře odvedenou řemeslnou práci. Architekt navrhl byt v odstínech hnědé v kombinaci s bílou. Dřevěné plochy se umně střídají s italským travertínem a klasickými obklady.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Jiří Vlček, www.bvarchitekti.cz)

ATRIOVÝ RODINNÝ DŮM, BRNO

02.03.2017
ilustrační obrázek

 

Developerský projekt 9-ti stejných atriových rodinných domů je zajímavě umístěn ve svahu. V domě je několik úrovní obytných ploch a zajímavé atrium. Celá realizace je svým pojetím hodně osobitá. Misto televize je v obývacím pokoji umístěn krb. Ve dvou místnostech je úmyslně navržen zcela jiný styl interiéru, což celkový koncept příjemně osvěžuje.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Jiří Vlček, www.bvarchitekti.cz)

MODERNÍ VILA SE STAROŽITNÝM NÁBYTKEM NA VYSOČINĚ

02.03.2017
ilustrační obrázek

 

Přáním majitelů bylo využít vzácný mobiliář - klasický nábytek a vytvořit příjemný interiér k bydlení v nové vile. Hlavním konceptem interiéru je syntéza klasického nábytku a moderního minimalismu. Vybrané kontrastní styly se navzájem neruší, ale podporují v celé své kráse. Lesklé plochy nového nábytku odráží vznešenost starožitných skvostů.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Andrea Pomykalová, www.andesign.cz)

NADČASOVÝ BYT V HÁJPARKU, BRATISLAVA

02.03.2017
ilustrační obrázek

 

Byt se nachází v novostavbě uprostřed zeleně na okraji Petržalky. Požadavkem investora byla funkčnost, pohodlí a moderní design. K bytu nenáleží žádné sklepy, a proto bylo třeba vytvořit v interiéru co nejvíce úložného prostoru. Barevnost celého prostoru je decentní, nadčasová a nenásilná.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Tomáš Dupkala, Ing. arch. Štefan Petras, Ing. arch. Matúš Repka, Ing. arch. Pavol Ružbarský, Ing. arch. Barbora Luptáková, ENDORFINE s.r.o., www.endorfine.sk, www.ein.sk)

BYT V NOVÉM DEVELOPERSKÉM PROJEKTU, PRAHA

04.03.2017
ilustrační obrázek

 

Designérka byla nejprve přizvána investorem k výběru podlah, dveří a návrhu koupelen ve fázi přípravy výstavby bytu 102 m2. Ve druhé fázi se spolupráce rozšířila o návrh řešení interiéru i zbývajících místností bytu 4+kk. Klienti požadovali interiér útulný, praktický, neokázalý, ale s použitím kvalitních materiálů.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. Kateřina Pečeňová, STUDIO DESIGNER-KA, www.designer-ka.cz)

PÁNSKÝ BYT V KARLÍNĚ, PRAHA

02.03.2017
ilustrační obrázek

 

Architekt upravil původní dispozici bytu 3+kk na velkorysé 2+kk s otevřenou šatnou a en-suite koupelnou. Soukromou část bytu dělí od té společenské zrcadlová stěna s ukrytými dveřmi. Ryze originální součástí interiéru je použití limitovaných fotografií od Jiřího Machta na posuvných dveřích do koupelny a ve sprchovém koutě

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Filip Hejzlar, DE.FAKTO CZ, s.r.o., www.defakto.cz)

BYT V PROJEKTU ZELENÉ MĚSTO 2, PRAHA

02.03.2017
ilustrační obrázek

 

Zelené Město 2 je projekt v rychle se rozvíjející oblasti Prahy 9 - v Hrdlořezech. Je krásným příkladem toho, že i ve velkoměstě je možné bydlet v harmonii s přírodou, a přesto nepřijít o výhody městského života. Interiér charakterizuje pohodlné a praktické uspořádání prostoru kolem centrální haly, ze které je přístup do všech místností.

(kategorie: novostavba; autor: Jarmila Kopečná, PROCERAM, www.proceram.cz, přihlašovatel: DARAMIS DEVELOPMENT s.r.o., www.zelene-mesto2.cz)

BYT V PROJEKTU MARINA ISLAND, PRAHA

02.03.2017
ilustrační obrázek

 

Marina Island nabízí novým majitelům bytů nejvyšší standard bydlení v jedinečné lokalitě u Vltavy, jen několik minut od centra Prahy. Byt navozuje svojí vzdušností a prosvětlením příjemný pocit volnosti a pohodlí. Modernost a atraktivitu bytu umocňují velkorysé prosklené plochy.

(kategorie: novostavba; autor: Jarmila Kopečná, PROCERAM, www.proceram.cz, přihlašovatel: MARINA ISLAND s.r.o., www.marinaisland.cz)