BYT V PROJEKTU ZELENÉ MĚSTO 2, PRAHA

BYT V PROJEKTU ZELENÉ MĚSTO 2, PRAHA

 

Zelené Město 2 je projekt v rychle se rozvíjející oblasti Prahy 9 - v Hrdlořezech. Je krásným příkladem toho, že i ve velkoměstě je možné bydlet v harmonii s přírodou, a přesto nepřijít o výhody městského života. Interiér charakterizuje pohodlné a praktické uspořádání prostoru kolem centrální haly, ze které je přístup do všech místností.

(kategorie: novostavba; autor: Jarmila Kopečná, PROCERAM, www.proceram.cz, přihlašovatel: DARAMIS DEVELOPMENT s.r.o., www.zelene-mesto2.cz)

Zelené Město 2 je projekt v rychle se rozvíjející oblasti Prahy 9 - v Hrdlořezech. Je krásným příkladem toho, že i ve velkoměstě je možné bydlet v harmonii s přírodou, a přesto nepřijít o výhody městského života. Mít svůj byt v sevření dvou parků a přitom nadosah širokého spektra pracovních příležitostí, potřebné infrastruktury a v neposlední řadě i zábavy, to je hlavní benefit Zeleného Města 2.

Byty v projektu Zelené Město 2 charakterizuje pohodlné a praktické uspořádání prostoru kolem centrální haly, ze které je přístup do všech místností. Terasy a balkóny spojují obytný prostor se sousedícími parky a dokreslují vysoký standard bydlení.

Majitelé bytů mohou vybírat například z kvalitních třívrstvých dřevěných podlah švédské značky Kahrs nebo laminátové podlahy značky Wineo. Kompletní a moderní vybavení koupelny a WC zahrnuje obklady a dlažby s citem pro design v příjemných přírodních odstínech. V nabídce je několik typů sprchových koutů, vaniček, van, umyvadel vybraných vždy s citem pro moderní design a praktičnost. Na výběr je i velkého množství dekorů interiérových dveří převážně z přírodních a nadčasových materiálů. Kvalitní dveře a zárubně jsou v nabídce plné nebo se skleněnou výplní.

Prostorové uspořádání vzorového bytu zahrnuje obývací pokoj s kuchyní (29,87 m2), dvě ložnice (14,6 a 12,46 m2), koupelnu s WC a samostatné WC (4,8 resp. 1,89 m2), halu (11,97 m2) a komoru (1,66 m2). Terasa má rozměr 7,36 m2. Celková plocha bytu je 84,31 m2. Samozřejmostí je i parkování v podzemní monitorované garáži.

Interiér vzorového bytu zařídili zkušení designéři ze společnosti Proceram podle nejnovějších trendů. Uspořádání interiéru maximálně využívá daný prostor a prostřednictvím praktického moderního nábytku ve světlých odstínech i díky bytovým doplňkům dává celému bytu neotřelý osobitý styl.

Projekt Zelené Město 2 patří k nejrychleji prodávaným projektům v hlavním městě. I proto nyní probíhá výstavba druhé etapy projektu. Svým unikátním umístěním uprostřed městské zeleně hledá Zelené Město 2 jen těžko konkurenci v rámci celé České republiky.

02.03.2017