Klienti se rozhodli pro velkou životní změnu a z malého bytu v centru města se přestěhovali do velkého domu s terasou v klidném venkovském prostředí. Hlavními požadavky investorů bylo navrhnout moderní a příjemný interiér s praktickým uspořádáním. Díky velkým francouzským oknům je obývací prostor propojen s venkovní terasou.

Klienti se rozhodli pro velkou životní změnu a z malého bytu v centru města se přestěhovali do velkého domu s terasou v klidném venkovském prostředí. Hlavními požadavky investorů bylo navrhnout moderní a příjemný interiér s praktickým uspořádáním. Dominantním technickým prvkem v hlavní obytné místnosti je pohledový beton na stropech v kontrastu s korkovou podlahou v dekoru dřeva. Propojení podlahy v celém prostoru dokonale umocnilo pocit otevřenosti. Designové stropní osvětlení umožňuje regulaci světla podle potřeb uživatelů. Interiér je vybaven nábytkem zakázkové výroby ve vysokém lesku v jednoduchých tvarech a liniích v krémové, šedé a hnědé barevnosti, oživené detaily v zářivě žluté. Dispozičním řešením kuchyňské linky od výrobce Hanák jsme maximálně splnily očekávání klienty.

Díky velkým francouzským oknům je obývací prostor propojen s venkovní terasou. Prostorná koupelna s wc má světlé velkoformátové obklady s výrazným španělským dekorem. V domě se nachází i další samostatné wc. Nábytek v koupelně je zakázkové výroby v bílém lesku v kombinaci s dřevodekorem. Večer patří relaxaci při svíčkách v prostorné vaně a příjemný dotek umožní koupelnové koberečky od výrobce Grund. Dominantním prvkem v ložnice je luxusní 3D tapeta a závěsný lustr s kovových efektem.

Koncept dětského pokoje splnil velké přání malých brášků. Interiér je vybaven nábytkem zakázkové výroby v oblíbené zeleno-modré barvě s doplňkovou žlutou. Prostřednictvím svíticího semaforu si kluci lehce zapamatují, kdy se přechází na přechodu. Barevné úchytky číslic pomohou s orientací, kde mají místo hračky i oblečení a kluci budou mít skvělou přípravu do školy. Stěny oživila vliesová tapeta s autíčky a plastová deska s fotografií silnice má u postele i ochrannou funkci. Pro knížky a hračky mají bráškové nad komodami každý svou „veselou poličku auto“. V prostorné chodbě dominuje pnutá fólie Barrisol s obvodovými led pásky s možností stmívání podle potřeb uživatelů. Vzdušnost prostoru dodávají vysoké interiérové a skleněné posuvné dveře.

04.03.2017

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše