Klienti se rozhodli pro velkou životní změnu a z malého bytu v centru města se přestěhovali do velkého domu s terasou v klidném venkovském prostředí. Hlavními požadavky investorů bylo navrhnout moderní a příjemný interiér s praktickým uspořádáním. Díky velkým francouzským oknům je obývací prostor propojen s venkovní terasou.

Klienti se rozhodli pro velkou životní změnu a z malého bytu v centru města se přestěhovali do velkého domu s terasou v klidném venkovském prostředí. Hlavními požadavky investorů bylo navrhnout moderní a příjemný interiér s praktickým uspořádáním. Dominantním technickým prvkem v hlavní obytné místnosti je pohledový beton na stropech v kontrastu s korkovou podlahou v dekoru dřeva. Propojení podlahy v celém prostoru dokonale umocnilo pocit otevřenosti. Designové stropní osvětlení umožňuje regulaci světla podle potřeb uživatelů. Interiér je vybaven nábytkem zakázkové výroby ve vysokém lesku v jednoduchých tvarech a liniích v krémové, šedé a hnědé barevnosti, oživené detaily v zářivě žluté. Dispozičním řešením kuchyňské linky od výrobce Hanák jsme maximálně splnily očekávání klienty.

Díky velkým francouzským oknům je obývací prostor propojen s venkovní terasou. Prostorná koupelna s wc má světlé velkoformátové obklady s výrazným španělským dekorem. V domě se nachází i další samostatné wc. Nábytek v koupelně je zakázkové výroby v bílém lesku v kombinaci s dřevodekorem. Večer patří relaxaci při svíčkách v prostorné vaně a příjemný dotek umožní koupelnové koberečky od výrobce Grund. Dominantním prvkem v ložnice je luxusní 3D tapeta a závěsný lustr s kovových efektem.

Koncept dětského pokoje splnil velké přání malých brášků. Interiér je vybaven nábytkem zakázkové výroby v oblíbené zeleno-modré barvě s doplňkovou žlutou. Prostřednictvím svíticího semaforu si kluci lehce zapamatují, kdy se přechází na přechodu. Barevné úchytky číslic pomohou s orientací, kde mají místo hračky i oblečení a kluci budou mít skvělou přípravu do školy. Stěny oživila vliesová tapeta s autíčky a plastová deska s fotografií silnice má u postele i ochrannou funkci. Pro knížky a hračky mají bráškové nad komodami každý svou „veselou poličku auto“. V prostorné chodbě dominuje pnutá fólie Barrisol s obvodovými led pásky s možností stmívání podle potřeb uživatelů. Vzdušnost prostoru dodávají vysoké interiérové a skleněné posuvné dveře.

04.03.2017

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše