DŮM S ŽIVÝM MECHEM, MARTIN

DŮM S ŽIVÝM MECHEM, MARTIN

 

Klient si přál vytvořit pocitově příjemný dům s přírodními prvky. Základem interiéru se staly zemité teplé barvy, dřevo a mramor černé a neobvyklé zelené barvy. Na stěnách jsou atypické mechové obklady Prostor doplňují skleněná umělecká díla, která interiéru dodávají punc luxusu, jedinečnosti a výjimečnosti.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. Tomáš Belica, Mgr. Art. Alexandra Petrenčík, Mgr. Art. Denisa Heldová, TOLICCI, s.r.o., www.tolicci.com)

Návrh interiéru této rodinné rezidence je prioritně založen na základních principech identifikujících tvorbu interiérů TOLICCI. Klient si přál vytvořit příjemný teplý interiér s použitím přírodních prvků, s ohledem na to, že má v oblibě hory a sporty v přírodě. Dispozice interiéru byla daná a naším úkolem bylo vytvořit do této dispozice návrh interiéru. Interiér autoři doplnili o designérské kousky v podobě italských a ručně vyrobených slovenských a českých svítidel. Výjimkou nezůstala ani exkluzivní organická sanita, která doplňuje svými tvary přirozený a elegantní ráz interiéru. Interiér byl na požadavek klienta doplnili o přírodní prvky v podobě mechových obkladů, přírodních mramorových obkladů, kamenných doplňků a dalších designérských zařizovacích prvků v přírodních tvarech. Dále interiér doplňují exkluzivní skleněné umělecké předměty vyhotovené na míru s použitím zlata a výtvarná díla, která dodávají interiéru šarm, kouzlo a jedinečnost a díky kterým interiér nikdy nestárne.

03.03.2017