SOUKROMÝ INTERIÉR (novostavba)

SOUKROMÝ INTERIÉR (novostavba)


NA SMÍCHOVĚ S VANOU V KUCHYNI

09.03.2016
ilustrační obrázek

 

Hlavním klientčiným požadavkem bylo mít v nově pořízeném bytě velkou vanu. Vzhledem k tomu, že se byt nachází v právě dokončené novostavbě s malou koupelnou s místem sotva na sprchový kout a na žádost klientky nebylo možné provádět žádné stavební úpravy, jednalo se skutečně o velkou výzvu. Byt byl malý a vana velká.
(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Kateřina Čábelková, Brunetti design s. r. o., www.brunetti.cz)

KOUZELNÝ APARTMÁN U VLTAVY

07.03.2016
ilustrační obrázek

 

Zadání bylo na první pohled jednoduché – byt měl být elegantní, ale přitom útulný, veselý a hlavně neměl stát moc peněz. Výsledkem několikaměsíční úzké spolupráce klientky a autorů je útulný a funkční prostor plný kouzelných detailů, který je připravený stát se domovem.
(kategorie: novostavba; autor: Martina Šimková a Jozef Počil, CADFACE, www.cadface.com; přihlašovatel: CADFACE, www.cadface.com)

BYT V NOVOSTAVBĚ NAD PŘEHRADOU

02.03.2016
ilustrační obrázek

 

Byt o rozloze 150 m2 se nachází ve 4. patře brněnské novostavby a náležejí k němu i dvě terasy umístěné naproti sobě. Interiéroví designéři v něm zhmotnili majitelovu poměrně jasnou představu o zařízení a stylu, který on sám nazval „maskulinní romantický funkcionalismus“.
(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: DECOLAND s. r. o., www.decoland.cz)

VÍKENDOVÝ DŮM V RAKOUSKÝCH ALPÁCH

09.03.2016
ilustrační obrázek

 

Dům sloužící převážně k víkendovým návštěvám rodiny a přátel, a to zejména v lyžařské sezóně, zabydlely hlavně přírodní materiály a na míru vyrobený nábytek. Jedinečná atmosféra se majitelům neomrzí ani po letech užívání.
(kategorie: novostavba; autor: Ing. arch. Martin Sladký, DE.FAKTO CZ, s. r. o., www.defakto.cz; přihlašovatel: DE.FAKTO CZ, s. r. o., www.defakto.cz)

INTERIÉR RODINNÉHO DOMU V CHUCHLI

09.03.2016
ilustrační obrázek

 

Investor a autor interiéru se po pracovní stránce znali již delší dobu. Při zařizování rodinného domu hrály hlavní roli špičkově zpracované hodnotné materiály, jako je lesklá žula či žlutý travertin, a maximální eliminace „zbytečností“.
(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Ing. arch. Vít Pešina a Ing. Otakar Berdych, Dondesign, s. r. o., www.don-design.cz)

DŮM S NÁBYTKEM A DVEŘMI OD JEDNOHO VÝROBCE

10.03.2016
ilustrační obrázek

 

Investoři často vyžadují vnitřní vybavení interiéru kompletně na míru a ideálně od jednoho dodavatele, který dokáže vymyslet koncept interiéru tak, aby vše ladilo do jednoho celku. Jako když skládáte puzzle, vše do posledního dílku musí sedět. Stejné řešení zvolila mladá rodina z jižních Čech.
(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Radim Zálešák, DiS., HANÁK NÁBYTEK a. s., www.hanak-nabytek.cz)

MALÝ BYT V REZIDENCI, PRAHA 8

10.03.2016
ilustrační obrázek

 

Byt o rozloze 45 m2 zakoupil mladý pár ve fázi výstavby. Když do něj však poprvé vstoupili, zdál se jim menší než na plánku a nevěděli si s jeho zařazením rady. Na doporučení se obrátili na architektku, která jim podle přání navrhla moderní interiér ve světlých barvách a přenesla do něj i kousek přírody, kterou oba majitelé milují.
(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Natálie Rudenko, NatAlex 2+2 s. r. o., www.natalexinteriery.cz)

VILA NAD LOMEM V BRANÍKU

10.03.2016
ilustrační obrázek

 

Neofunkcionalistická vila vyniká úchvatnými výhledy na pražská panoramata. Na třech podlažích se podařilo zařídit interiér ladící s architekturou domu, přesto výrazný a osobitý. Důležitou roli zde hraje řada uměleckých děl i prostory pro rozšiřování majitelovy sbírky.
(kategorie: novostavba; autor: Ing. akad. arch. Kateřina Vávrová a Anna Pecková, Studio Nika s. r. o., www.luxuryliving.cz, www.studionika.czpřihlašovatel: Studio Nika s. r. o., www.luxuryliving.cz, www.studionika.cz)

BYT 3+KK V NOVOSTAVBĚ V PRAZE

10.03.2016
ilustrační obrázek

 

V pražském bytě žije Halka Freidingerová, která je zároveň jednou z architektek Studia IN2. Bylo tedy logické, že se na jeho návrhu a realizaci podílela ona sama společně se svou kolegyní Lucií Barešovou. Zařizování bytu trvalo celkem pět let a jak autorka a majitelka říká, všechno v něm má nějakou souvislost, řád a příběh.
(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: MgA. Halka Freidingerová a Ing. Lucie Barešová, Studio IN2, www.in2.cz)

RODINNÝ DŮM V PRŮHONICÍCH

10.03.2016
ilustrační obrázek

 

Ve velkorysém domě vznikl ve spolupráci s architektkou nadčasový, elegantní, teplý a prostorově čistý interiér. Přesně podle přání majitelů, kteří si zde po pracovně nabitém dni užívají klidnou domácí pohodu.
(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Vaida Kraus, vaidaDESIGN, www.vaidadesign.cz)

PÁNSKÝ KLUB

10.03.2016
ilustrační obrázek

 

Stavba pánského klubu vznikla na základě požadavku klienta rozšířit možnosti volnočasových aktivit na zahradě jeho domu. Spolu se stávajícím zázemím se tak jedná o jasně definovanou soukromou zónu, která pokrývá všechny klientovy potřeby pro trávení volného času.
(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Petr Kolář / Aleš Lapka, ADR s. r. o., www.adr.cz)

ZENGROVA VILLA, PRAHA 6

14.03.2016
ilustrační obrázek

 

Koncept návrhu celého bytu, zejména použitého materiálu a sanitární techniky, je odvozen od jeho účelu užívání, kterým je dlouhodobý nájem. Autorčiným cílem bylo vytvořit interiér, který bude i náročnější klientele poskytovat příjemné prostředí srovnatelné s vlastním bytem.
(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Eva Pešková, ART&BUILDING s. r. o., www.artbuilding.cz)