Multifunkční sportovní hala je součástí hotelového komplexu Hotel Tenis. Jedná se o stavbu se třemi podlažími, jejíž čelní stěna je prosklená. Hala nabízí kompletní sportovní vyžití pro širokou veřejnost. Interiér haly je oživen nástěnnými malbami, které tematicky souvisejí se sportem a posilováním.

V roce 2018 byla dokončena multifunkční sportovní hala RATES ARÉNA, která je součástí hotelového komplexu Hotelu TENIS **** ve Zvolenu. Jedná se o třípodlažní stavbu s prosklenou čelní stěnou, která nabízí komplexní sportovní vyžití pro širokou veřejnost. Na prvním podlaží se nachází recepce s prostornou vstupní halou, které dominuje osvětlení evokující křivku tlukotu srdce "EKG". Osvětlení je samozřejmě stmívatelné, což umožňuje doladit požadovanou atmosféru pro jakoukoli příležitost.

Na druhém podlaží se nachází sekce s posilovacími stroji špičkové značky Star Track.

Interiér arény je oživený nástěnnými malbami, tematicky korespondujícími se sportem a posilováním. Tyto malby vytvořil umělec, sprejer Ivan Jakušovský.

Druhé a třetí podlaží propojuje na čelní straně společná galerie. V prostoru galerie jsou umístěna svítidla INDY od firmy HALLA. Vypadají jako kruhy o průměru 2,5m. Díky uchycení pomocí tenkých ocelových závěsných lanek, které jsou z pozorovací vzdálenosti neviditelné, vypadají svítidla jakoby se vznášela v prostoru. Díky polopropustnému fasádnímu sklu je tento detail výrazný i při pohledu zvenčí, což dodává RATES ARÉNĚ zvláštní styl.

07.03.2019

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše