SKI CHALET DEER HOUSE, LOUČNÁ POD KLÍNOVCEM

SKI CHALET DEER HOUSE, LOUČNÁ POD KLÍNOVCEM

 

Okouzlující čistá příroda byla přenesena do interiéru víkendového domu, který byl dispozičně upraven již v době výstavby a prostor navržen zcela na míru. Dům má úchvatné výhledy na Klínovec, a proto bylo maximálně splněno přání majitelů mít z většiny místností výhled na sjezdovku a okolní kopce.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: Magdalena Hopkins, MH INTERIORS s.r.o., www.mhinteriors.eu)

  • Okouzlující čistá příroda přenesena do interiéru víkendového domova klientů, kteří se k nám opakovaně vrací.
  • Vila dům byl dispozičně upraven v době výstavby a interiér vytvořen zcela na míru
  • Jedná se o 5+kk o rozloze 140m2, rozčleněno do dvou pater ,v přízemí je vstupní hala, velká obytná místnost rozdělena pouze krbovým komínem na obývací část a kuchyňský kout s velkým jídelním stolem (pro 12 osob),  koupelna „pro NĚJ“ a  technické zázemí.

V prvním patře jsou 4 ložnice , (které ubytují 9-12osob) a koupelna „ pro NÍ“

  • Celý dům má úchvatné výhledy na Klínovec a okolní kopce, což bylo jedno z přání investorů „ zachovat jich co nejvíce i v rámci užívání domu“ = ze sedačky vidíte nejen na krb a TV, ale hlavně také na sjezdovku, to samé platí, když si vychutnáváte jakékoliv jídlo, odpočíváte v posteli nebo si dáváte horkou sprchu po celodenní zabíračce.
  • Z terasy můžete ještě seběhnout do luxusní sauny
  • Zvláštností v tomto domě je zábradlí, které jsme prvně navrhli pouze jako fór … pan investor má zálibu v triatlonu , s manželkou běhají maratóny, ale kolo má hodně rád. Když aktivně nesportují , rádi odpočívají .. tudíž přání bylo lehce udržovatelný dům, bez zbytečností, bez věčně ohmataného skla , útulný, vzdušný a ladící v každém ročním období s okolní přírodou. Tudíž mě napadlo zábradlí v duchu výplně ráfku jízdního kola ( paprsky), které kupodivu maximálně zaujalo a žádná jiná varianta už neměla šanci. S kovářem jsme rozpracovali moji vizi a všichni jsme s výtvorem maximálně spokojeni!
  • Název DEER HOUSE má za sebou příběh. Investoři mají smysl pro humor a přesto, že mám jejich velkou důvěru, paní investorka ví, co se jí libí a co ne, co u nich doma funguje a čemu se chce už třeba vyvarovat .. no a na jedné schůzce, kde jsme si prezentovali už finální podobu interiéru a pak investor „ nedával pozor „ J , najednou zjistil, ze promarnil své šance, mít tam něco RYZE SVÉHO a říká .. no a já bych tam chtěl …No je to horská chata , takové to Alpské chalet  .. musí tam někde viset hlava jelena s parožím … manželka málem odpadla se slovy, že tam nechce žádnou mrtvolu a už vůbec ne paroháče … já na to pravila OH MY DEAR !! A on NÓ přesně DEER!

A věděla jsem, že musím … vycpaná mrtvola tam nevisí, ale JELÍNKŮ tam bydlí velké množství a různorodých.

  • Vše vyráběno na míru ,pro nás tvořil opět tým Radka Mojžíše a já nemůžu než podotknout, že jeho práci zbožňuju a mám rána, když vzniká vše jednou rukou.

Dýha z jednoho obřího stromu probíhá celým domem a doplněna je neutrálními odstíny šedých a béžových, k horské chatě patří i kožešiny, na které jsme nezapomněli a podařilo se nám přesvědčit i úžasnou kožešnici, aby nám do šedobéžové krávy potáhla stínítka lampiček a lustrů.

04.03.2020