Nový interiér společnosti v Boskovicích byl navržen a koncipován tak, aby prostor splňoval variabilitu prostoru a současné architektonické požadavky a trendy na prezentační prostory. Hlavní předváděcí plocha je členěna jednotlivými skupinami boxů pro vystavené vzorky židlí. Dominantou interiéru se stala vertikální zahrada v čele místnosti.

Zadáním projektu byla rekonstrukce interiérů vstupu, showroomu a jednacích místností firmy LD seating v Boskovicích, včetně hygienického zázemí a lounge pro zákazníky showroomu.

Interiéry byly navrženy a koncipovány tak, aby prostor splňoval variabilitu a současné architektonické požadavky a trendy na prezentační prostory. Hlavní předváděcí plocha v patře, která je přímo přístupna po vstupním schodišti s nahodile zavěšenými světly, je členěna jednotlivými skupinami boxů pro vystavené vzorky židlí. Vytvořil se tak funkční a přitom dynamický, prolínající se prostor. Dominantou se stala vertikální zahrada v čele. Po stranách navazují dvě skleněnými příčkami oddělené jednací místnosti s možností propojení posuvnou dělící stěnou a administrativní kanceláře.

Regálový systém boxů je vzájemně kombinovatelný a skládá se z jednotlivých modulů s osvětlení pomocí LED pásků. Zajímavým prvkem nového interiéru je zelená stěna v čele s UV nasvětlením, která je oživujícím barevným doplňkem celkového černo-bílého konceptu, jakéhosi neutrálního pozadí pro vzorky židlí. Foto obrazy na stěně jsou rovněž v černobílém provedení, designová kuchyňka s posezením pro zákazníky v lounge v antracitovém dekoru s dřevěnou deskou. Osvětlení dotváří stojací lampy.

Použité materiály jsou v černém a bílém odstínu v kombinaci s dubovými prvky a zelenou stěnou. Na stěnách je použita betonová stěrka, zábradlí je z nerezové kartáčované oceli. Podlahu showroomu tvoří 3D koberec v tmavé barvě, zákoutí mezi schodištěm a jednacími místnostmi pak s kobercem s vysokým chlupem.

Interiér showroomu, její členění a barevné řešení dalo vyniknout rozmanitým tvarům a odstínům židlí. Vytváří se tak kultivovaná hravost uspořádaná do jednoho celku.

08.03.2019

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše