Požadavkem investorů byl redesign obývacího pokoje, kuchyně, ložnice a chodby. Vzhledem k omezenému rozpočtu se autorka inspirovala ve stylu Provence a dala starému nábytku nový svěží nádech. Soustředila se na výběr doplňků, které podtrhly autenticitu celého projektu.

Redesign obývacího pokoje, kuchyně,ložnice a chodby s co nejmenší investicí peněz.Proto jsem zvolila rustikání styl, venkovský styl prvků a především celou část kuchyně mohla tak s minimálním budgetem renovovat. Provence styl, venkovský, který svým ,,starým‘‘efektem je možné stará dvířka za použití brusného papíry, patinovací pasty a barvy dát nový nádech .U žádného jiného stylu není možné s minimálním rozpočtem dávát starému nábytku nový nádech

Pro celkový efekt shabby  jsem doplnila doplňky, jako dekorace, úchytky na dvířkách, cedule, závěsy…

Vzhledem k tomu, že rozpočet byl pouze 60 000 včetně práce, jsem byla nucena využít starý nábytek z druhé ruky. Budoucnost a poselství designu obecně je recyklace a udržitelnost zdrojů , jak hovořila paní ředitelka Zielinski na Designbloku 2019  ,,  nelehký úkol designérů bude využívat nynější zdrojeˇ‘proto jsme se opravdu snažila najít co nejvíce vhodné prvky a nábytek,  které by mi seděli do interiéru jak velikostně, barevně i strukturou, které jsem si poté sama repasovala tak ,aby vznikl jak kontrast, tak barevná paleta se zemitými odstíny , kterou jsem si vytvořila v předešlém návrhu  k celkovému interiéru.

Například jídelní stůl za pár stovek, jídelní židle, lustry, lavice v chodbě, věšák,..

Díky inovativnímu řešení, kterým jsou nyní tapety z nových kolekcí se strukturou ,,popraskaných zdíˇ‘jsem se rozhodla zeď v obývacím pokoji a ložnici natřít sama metodou známého  suchého hadru .Opět pro dodržení rozpočtu to byl jeden z ekonomicky řešitelných úkonů. Betonová podlaha se nabízela k tomu, aby se pouze přetřela odstínem šedé a opět jsem měla tak možnost jít směrem udržitelnosti .Celkově se stěnou, která je olištovaná lištami myslím, že se mi povedlo vytvořit opravud originální interiér.

Mám ráda originální věci a celkově se v návrhu a realizaci podepsal kus mě. Ráda dávám starým věcem nový život, vymýšlím nové inovace a mám radost z toho, když za málo pěnez vznikne interiér, který klientovi vezme dech. Veškeré sedačky, nábytek  je bazarový  a proto mám radost že dokáži seskládat z toho co je nakonec reprezentativní interiér. Za hodně peněz, s konkrétním kusem nábytku, který hledáte u dodavatelů se lehce zařizuje interiér..

05.03.2020

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše