V prostorách, kde kdysi bývala banka, bylo otevřeno již čtvrté Pražské řeznictví. V případě toho holešovického byl kladen velký důraz na exkluzivní design s využitím těch nejkvalitnějších materiálů jako jsou přírodní kámen a masivní dubové dřevo. To vše bylo zasazeno do kontextu “průmyslové čtvrti”, za kterou jsou Holešovice stále považovány.

Na přelomu jara a léta loňského roku bylo v Praze Holešovicích otevřeno již čtvrté Pražské řeznictví. Jako v předchozích případech jsme byli pověřeni komplexním návrhem designu, přípravou a realizací na klíč.  
Prostory budoucí prodejny dříve fungovaly jako banka, a proto bylo třeba věnovat maximální úsilí přípravě projektové dokumentace i samotného konceptu, aby byl zajištěn bezproblémový provoz na prodejně i v zázemí.
Od prvního realizovaného Pražského řeznictví musí každá další prodejna přinést na trh něco nového. V případě obchodu v Holešovicích je to exkluzivní design s využitím těch nejkvalitnějších materiálů jako jsou přírodní kámen a masivní dubové dřevo. To vše zasazeno do kontextu „průmyslové čtvrti“, za kterou jsou Holešovice stále považovány.
Nejvýraznějším prvkem v interiéru prodejny, která má téměř 100 m2, jsou designové italské chladicí vitríny CRIOCABIN Enixe s maskou Lounge. V čelním opláštění pultů vzniklo skvělé místo na vystavení luxusního zboží a dekorativních prvků. Každou vitrínu jsme navíc doplnili o speciální LED svítidlo MEAT, které zvýrazňuje maso a uzeniny, případně v barvě 2700 K pro osvětlení lahůdek a sýrů. Interiér obsahuje dřevěné prvky, které celý prostor zjemňují. Většina dodaného zařízení je od českých výrobců, se kterými máme výborné zkušenosti.
Krásný design a příjemná atmosféra v prodejnách je dotvářena dokonalým LED osvětlením značky BÄRO, které zvýrazní barvy prodávaných potravin a dokreslí všechny designové prvky interiéru.  
 Samostatné kapitoly realizace takto velkých projektů jsou zázemí prodejny, složitost chladicí technologie a stavební připravenost včetně přípravy projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení, příprava nových elektrorozvodů, vody a odpadů, pokladních a kamerových rozvodů či zabezpečovacího zařízení.  
Abychom vše dokázali zorganizovat v požadované kvalitě, termínu a v požadovaném rozpočtu, zavedli jsme vlastní systém přípravy a realizace dodávek prodejen na klíč. Každý projekt má u nás ve firmě vyčleněného projektového manažera, který se o danou zakázku stará od A po Z. I díky tomu mohlo vzniknout něco tak nového, jako je koncept luxusního řeznictví.  
 

07.03.2019

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše