Zadáním investora bylo doplnění restaurace o obchod s vybranými italskými delikatesami, těstovinami, sýry, šunkami a vínem. Vstup do obchodu je možný přes vstup restaurace nebo samostatně. Cílem bylo, aby hosté restaurace měli kontakt se zbožím a nakupující mohli nahlédnout do restaurace. Celý obchod je rozdělen na jednotlivé sekce podle typu produktů.

Zadáním investora bylo doplnění restaurace Coloseum o obchod s vybranými italskými delikatesami, těstovinami, sýry, šunkami a vínem. Obchod je situován tak, aby doplňoval restauraci, která je orientována výkladci do ulice. Obchod je pak orientován do obchodní pasáže navazující na vestibul stanice metra Luka.

Vstup do obchodu je možný přes vstup do restaurace, nebo samostatným vstupem. Cílem bylo, aby hosté restaurace měli kontakt se zbožím, které je možné si koupit a stejně tak nakupující v obchodě se mohou „podívat“ do restaurace a dát si zde kávu, oběd, či večeři.

Obslužný pult obchodu Colonial plynule navazuje na pult restaurace a je zakončen pizza pecí, která však není z obchodu vidět.

Je však vidět do krájírny a přípravny čerstvých sýrů a uzenin, která je oknem orientovaná do části s vinotékou a malým sezením...host si při konzumaci vína může objednat malé tapas...

Obchod je rozdělen na jednotlivé sekce, největší část je věnována vínům a olivovým olejům. Jsou zde však nabízené i ostatní typické italské delikatesy a to v běžných regálech, nebo zachlazených skříních.

Regály jsou částečně použité typové. Ostatní jsou pak atypické a navazují designově na design interiéru restaurace.

Na podlaze jsou použity vinylové dílce imitující dřevo. Pod stropem pak jsou viditelné veškeré technologie...

08.03.2019

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše