MOODEN FLAT – I NA 27 M2 SE DÁ ŽÍT

MOODEN FLAT – I NA 27 M2 SE DÁ ŽÍT

 

Pražský designový start-up razí nový způsob návrhu interiéru při zachování naprosto individuálního přístupu ke každému klientovi. Filisofie značky je založena na faktu, že jedním z trendů dnešní doby je život v malých bytech. Ukazuje jak žít na malém prostoru efektivněji a pohodlněji.

(kategorie: rekonstrukce; autor: Ing. Barbora Burešová, MOODEN s.r.o., www.mooden.cz; přihlašovatel: DŘEVODÍLO ROUSÍNOV, www.drevodilo.cz)

 

Seznamte se s MOODEN

Jsme pražský designový start-up, který razí nový způsob návrhu interiérů při zachování naprosto individuálního přístupu ke každému klientovi. Jedním z trendů dnešní doby je i život v malých bytech. Jsou ekonomicky výhodnější, jak pro obyvatele, tak pro developery. Na mysl ale vždy přicházejí otázky spojené s nedostatkem místa. Na ty odpovídá MOODEN – i když navrhuje všechny typy interiérů, v nedávno otevřeném showroomu v pražské Michli ukazuje, jak žít na malém prostoru efektivněji a pohodlněji. Z malé garsonky náš tým vytvořil prostorné a multifunkční bydlení a dokázal tak, co umí – neexistuje totiž interiér, s kterým by si neporadil.

Jak se z garsonky může stát útočiště pro několik lidí?

Stačí o interiéru přemýšlet chytře, zahrnout výsuvné prvky a další vychytávky, s kterými pracujeme v souladu s konkrétním prostorem a jeho možnostmi. Návrhy interiérů od nás nejsou jen pěkné vizualizace. Díky spolupráci s tradičním českým výrobcem zakázkového nábytku a interiérů DŘEVODÍLO můžeme u každého návrhu nabídnout dodání na klíč, včetně přesného položkového nacenění. Do bytu či domu tedy vše přesně zapadne, díky realistické vizualizaci, kterou následně převedeme do výrobní dokumentace, posléze výroby a nakonec do samotné instalace. Vzniká tak jedinečný interiér přesně podle přání klienta bez žádných kompromisů a starostí o to, kde sehnat vhodný nábytek a další vybavení dle návrhu.

MOODEN navíc brzy představí i novou unikátní aplikaci, která zákazníkům ještě více usnadní cestu k vysněnému interiéru.

06.03.2019