MEZONETOVÝ BYT 4+KK, ČERNOŠICE

MEZONETOVÝ BYT 4+KK, ČERNOŠICE

 

Ve 3. a 4. podlaží viladomu se nachází byt se dvěma terasami, vířivkou a nádherným výhledem na Brské vrchy a Prahu. Celý interiér je tvořen kombinací černé, bílé a šedé barvy a je zařízen kvalitním nábytkem i materiály. Do obývacího pokoje je možné se dostat přímo výtahem z garáží.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: IBS-ROKAL, s.r.o., www.ibs-rokal.cz)

 

Představujeme Vám mezonetový byt s vysokým standardem, s 2 terasami, balkonem a vířivkou. Byt se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží ve viladomu na Praze-západ v Černošicích. Interiér bytu byl dokončen a zkolaudován 22.9.2017. Byt o dispozicích 4+ kk má rozlohu interiéru 213 m2, terasa 190 m2 a balkon 7 m2. Interiér bytu byl dokončen stavební a developerskou firmou IBS-ROKAL,s.r.o. na přání klienta.

Stěny interiéru jsou tvořeny neobvyklými německými stěrkami ZERO stříbrno-šedé barvy. Podlahy jsou kryty luxusní černou keramickou lesklou dlažbou, pokoje celoplošnými koberci. Velkoplošná dřevěná Eurookna dodávají bytu dostatek světla. Všechna okna jsou vybavena venkovními hliníkovými žaluziemi s automatickým bezpečnostním systémem větrného a solárního čidla. Všechny žaluzie lze jednoduše ovládat přes dotykový panel v obývacím pokoji.

Celý interiér je tvořen kombinací černé, bílé a šedé barvy. Do obývacího pokoje se můžete dostat přímo výtahem z garáží, ovládaným zabezpečeným čipem. Prostory jsou osvětleny designovými skleněnými lustry, led diody v obývacím pokoji. Působivě je osvětlené i schodiště do spodního patra bytu. Dominancí celého interiéru je velký obývací pokoj s luxusní kuchyňskou linkou. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči Miele nejvyšší jakosti. Sanitární zařízení Villeroy & Boch. Každé patro disponuje koupelnou, jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem. Jednotlivé prostory všech místností jsou odděleny skleněnými dveřmi.

Ze 190 metrové terasy a luxusní vířivé vany Villeroy & Boch je nádherný výhled na Prahu a Brdské lesy. Terasa a balkon mají povrch z tropického dřeva. K bytu náleží 3 parkovací místa v podzemní garáži, které pod dohledem bezpečnostní kamer a prostorný sklep. Součástí interiéru je i celkové zabezpečení bytové jednotky.

15.03.2018