KANCELÁŘE FIRMY EYELEVEL, PRAHA

KANCELÁŘE FIRMY EYELEVEL, PRAHA

 

Interiér sídla společnosti na první pohled zaujme jeho prostorností. Kanceláře jsou koncipovány jako netradiční open space s příčkami. Větší soukromí nabízí dvanáct konferenčních nebo tichých místností. Jednotlivé týmy firmy si navrhli design vlastních kanceláří sami, jejich kreativitě se žádné meze nekladly.

(kategorie: veřejný interiér II; autor: Ing. arch. Lubor Sladký a tým, SHS ARCHITEKTI s.r.o., www.shsarch.cz; přihlašovatel: EYELEVEL s.r.o., www.eyelevel.com)

Interiér sídla navrhli architekti ze studia SHS tak, aby ztělesnil hodnoty EYELEVEL. Na první pohled zaujme jeho prostornost. Kanceláře jsou koncipovány jako netradiční open space s příčkami. Větší soukromí nabízí devatenáct konferenčních nebo tichých místností. Jednotlivé týmy si navrhli design vlastních kanceláří sami, jejich kreativitě se žádné meze nekladly.  
Součástí pracovišť je také sauna, relaxační místnost s masérem nebo tělocvična a posilovna s neomezeným přístupem. K oslavám firemních úspěchů i osobních událostí slouží terasa s pivní pípou, grilem a výhledem na Prahu, zaměstnancům s dětmi vypomáhá dětský koutek.  
EYELEVEL si pronajal čtyři patra o ploše téměř 5500 m2 v kancelářském komplexu AFI Vokovice. Výhodou vokovické adresy je výborná dostupnost metrem a dalšími linkami MHD, stejně jako blízkost letiště Václava Havla.  
Na parkovišti jsou vyhrazená stání pro elektromobily, zaměstnancům dojíždějícím na kolech slouží bike parking a místnost se sprchami, dalším firmou dotovaný car sharing. Budova komplexu AFI Vokovice, nabitá technologiemi pro snižování energetické náročnosti, aspiruje na zisk prestižního certifikátu LEED Platinum, a firemním hodnotám EYELEVEL tak plně odpovídá.  
 

08.03.2019