INTERIÉR RODINNÉHO DOMU V TRENČÍNĚ

INTERIÉR RODINNÉHO DOMU V TRENČÍNĚ

 

Požadavkem klienta byl moderní, ale ne chladně působící interiér novostavby, který by měl být příjemný pro rodinnou pohodu. Celým domem se na podlaze prolíná bělený dub, který se barevně snoubí s teplými odstíny nábytku. Ne zcela na očích, ale zároveň součástí elegantního obytného prostoru je vinotéka a bar.

(kategorie: novostavba; autor a přihlašovatel: arch. Petr Šomodi, HOME INTERIER s.r.o., www.homeinterier.cz)

Klient nás oslovil na základě referencí, abychom mu zpracovali návrh interiéru a nabídku na vybavení s použitím kvalitních materiálů pro jeho nový RD. Jeho požadavek byl moderní, ale ne chladně působící interiér, který by měl být příjemný pro rodinnou pohodu.

Podlahy jsme zvolili dřevěné od firmy K­ährs. Bělený dub, olejovaný, ručně kartáčovaný, který se barevně dobře snoubí s teplými odstíny nábytku. Prolínají se celým domem, mimo koupelny a wc.

Kuchyň a nábytek v obývacím pokoji je od Firmy Hanák nábytek v moderním, bezúchytkovém provedení ELITE, provedení lak vysoký lesk v kombinaci odstínů Champagne a mocca . Vybavení  spotřebiči Siemens řady Studio Line a inovativním systémem odsávání do pracovní desky BORA Classic, který zajišťuje i při smažení čistý vzduch v celém hlavním obytném prostoru. Pracovní deska je z materiálu Lapitec. Úložné prostory kuchyně jsou v části vysoké sestavy s „americkou lednicí“ a dveřmi do spíže. Ne zcela na očích, ale zároveň součástí obytného prostoru je vinotéka a bar.

Velká, dominantní sedací souprava od italské firmy Egoitaliano v broušené látce s příjemným povrchem na dotek poskytuje dostatek pohodlí pro celou rodinu.

Pro dosažení požadované atmosféry a vzhledu jsme pracovali s nepřímým osvětlením vytvořeným v kapsách sádrokartonu. Na stěny byly použity odolné dekorativní travertinové stěrky v bílé metalíze a centrální strop se stěnou jídelny v hnědém odstínu metalizované stěrky ottocento.

V domě jsou luxusní interiérové dveře Hanák v bílém vysokém lesku a skleněné dveře oddělující vstupní a klidovou část domu.

Ložnice taktéž neměla působit studeným dojmem, proto byly požité mocca odstíny, luxusní tapeta  Colani, kontinentální postel řady Royal sleeper od firmy -Miotto.

04.03.2020