Nové firemní sídlo společnosti bylo vybaveno moderními a netradičními materiály tak, aby vzniklo příjemné pracovní prostředí, které inovativně počítá i s relaxací pracovníků. Celý interiér protkává zelená linie, počínaje recepcí se živou květinovou stěnou, přes jednací místnost s travnatým běhounem integrovaným do středu stolů, až po vzrostlé stromy ve vestibulech.

Firma INTERIORS manufacture&design a.s., se sídlem v Kasejovicích byla pověřena kompletní realizací interiérového vybavení nového firemního sídla společnosti Ekonomické Stavby v Chotíkově nedaleko města Plzně. Realizace probíhala v první polovině roku 2018.

Firma Interiors manufacture&design a.s. kompletně vybavila nejen kanceláře, jednací místnosti, recepci, zasedací místnosti ale také i jídelnu, archivy, relaxační místnosti, sociální zařízení.

Díky originálnímu návrhu z dílny Ing. arch. Patrika Janouška, a díky použití kvalitních, moderních a netradičních materiálů poskytuje celá stavba včetně interiéru velmi atraktivní, moderní a příjemné pracovní prostředí, které inovativně počítá i s relaxací pracovníků. Celý interiér protkává zelená linie, počínaje recepcí se živou květinovou stěnou, přes jednací místnosti s travnatým běhounem integrovaným do středu stolů, až po vzrostlé stromy ve vestibulech. Firemní sídlo počítá i s relaxací v pravém slova smyslu, v relaxační místnosti mohou zaměstnanci využít houpací síť, zahrát si šipky, stolní fotbálek anebo jen odpočívat na pohodlných designových pohovkách. Dokonce i při jednání napomáhá rafinované řešení jednacího stolu se zavěšenými houpacími křesly kreativitu všech debatujících.

Pro veškeré prostory bylo použito spojení několika materiálů, které stavbě dodaly jak útulnost, tak lesk: dřevo, sklo, nerez, umělý kámen (krion, corian, Hi-Macs), kamenná dýha, popisovatelný nátěr, vinylové podlahy a lina. O dostatek světla se kromě LED-pásek zabudovaných do nábytku rovněž postaralo designové osvětlení a také světlíky. Rovněž členitost tvarů přes oblé křivky stolů, zrcadel a osvětlení až po razantní ostré hrany recepce či skleněného zábradlí napomáhá celkovému ucelenému dojmu sídla.

 

08.03.2019

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše