TULI CINEMA, ŠAMORÍN
Investorovou myšlenkou bylo kompletně zrekonstruovat staré zchátralé kino a navrhnout nový koncept. Tvrdá sedadla byla nahrazena snadno tvarovatelnými Tuli vaky. Kvalitní ozvučení v kinosále umocňují také designové akustické barevné nástěnné panely.
(kategorie: veřejný interiér II; autor a přihlašovatel: TULI.SK, s.r.o., www.tuli.sk, www.tuli-tuli.cz)

Jedinečná myšlenka kompletně zrekonstruovat staré zchátralé kino měl samotný investor. Zadání bylo navrhnout koncept TULI cinema.

Tato myšlenka dala zcela nový rozměr multimediálnímu prostoru, který měl původně 250 míst. Novým dispozičním a designovým řešením vzniklo 112 bezkonkurenčně kreativních a pohodlných TULI míst na ploše 590 metrů čtverečních.

Klasická tvrdá kinokřesla nahradily měkké, tvarovatelné TULI vaky v korporátních barvách. A protože komfortu není nikdy dost, a protože současnému standardu neodmyslitelně patří VIP zóna, extra pohodlná vrchní řada, vznikla jedna taková koncepčním spojením dvou schodů do jednoho. Tím se vytvořil nadstandard, více prostoru pro nohy a ležérní, nestrnulé sezení, který rovněž umožňuje komfortní procházení v dané kino řadě. Tato pochůzná plocha posloužila také k zabudování přívodů vzduchu. Zmíněným spojením schodů vznikla zároveň lepší viditelnost na jeviště a mobilní promítací plochu, což též posouvá TULI Cinema do popředí ve srovnání s běžnými kiny.

Kvalitní ozvučení v kinosále podtrhují i designové akustické barevné nástěnné panely. Kromě pohlcování zvuku mají i dekorační charakter a znásobují množství tuli vaků v daném interiéru a opticky změkčují celý prostor.

Prvotřídní zvuk dosažený použitím barevných designových akustických panelů, zajistí divákům dokonalý filmový zážitek a zároveň svou barevnostní vytváří optimistickou náladu během konferencí a prezentací, které se v prostoru kinosálu setkávají s velkým úspěchem.

Tuli Cinema dává věčnou stopku neosobním prostorům prostřednictvím speciálně navržených kójí, které oddělují jednotlivé dvojice od sebe. Tím se prostor kóje stává intimním a nerušeným světem pro malého nebo dospělého diváka nebo dvojici návštěvníků. Přidanou hodnotou každé kóje, která přispívá k ještě většímu pohodlí, je odkládací prostor na osobní věci nebo nápoj.

Koncept Tuli Cinema se projevuje i barevným korporátním podsvícením bočních schodů pro lepší orientaci během filmové projekce. Podlaha je řešena kobercem v designu outdorové dlažby, pro umocnění kontrastu s Tuli vaky. Koberec byl zvlášť designovaný a vyrobený pro daný prostor.

Každý jeden prvek Tuli Cinema je navržený na míru a je inovativní po designové a konstrukční stránce. Tak se Tuli Cinema stává unikátním multimediálním konceptem na světové úrovni .

30.03.2017

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše