FANN BEAUTY ATELIER, PRAHA

FANN BEAUTY ATELIER, PRAHA

 

Pod křídly ryze čekoslovenské společnosti vznikl jedinečný prodejní prostor, netradiční spojení concept storu s tradiční parfumerií. Na začátku všeho byla myšlenka vybudovat místo, kde lidé stráví více času, posedí, vyzkouší si produkty v klidu a na vlastní kůži a zažijí skutečný smyslový zážitek.

(kategorie: veřejný interiér II; autor: Tomáš Waidhofer, Radek Voňavka, Nikol Fišarová; přihlašovatel: FANN RETAIL, a.s., www.fann.cz/beautyatelier)

Pod křídly ryze československé společnosti FAnn parfumerie vzniklo jedno z nejkrásnějších míst specializujících se na komplexní péči o krásu – FANN BEAUTY ATELIER. Jedná se o naprosto jedinečný prodejní koncept, který dosud nemá na našem trhu obdoby, netradiční spojení concept storu s tradiční parfumerií.
FANN BEAUTY ATELIER je citlivě zasazen do historické čtvrti v srdci Prahy na Jungmannově náměstí.
Interiér exkluzivní dvoupatrové parfumerie se pyšní hned několika jedinečnými designovými prvky, které doplňují jednotlivé úseky s exkluzivními kosmetickými produkty.
Na začátku všeho byla myšlenka vybudovat místo, kde budou chtít lidé trávit více času, než je v parfumerii běžné. Jednoduše si posedět, vyzkoušet produkty v klidu a na vlastní kůži a zažít skutečný smyslový zážitek, jaký v žádné jiné české parfumerii nezažijí.
Z toho vznikl ojedinělý koncept s řadou neobvyklých požadavků. Jedním z nich bylo například aktivní propojení obou pater, což se podařilo díky unikátnímu schodišti z LED displejů, které nelze najít v žádné jiné maloobchodní jednotce v ČR. Dále byly použity ty nejkvalitnější materiály, především ručně zpracovaná mosaz. V interiéru z ní najdete dekorační stolky a gondoly pro vystavení zboží či dekorační nástěnná gondola s propracovanými a ojedinělými ilustracemi české ilustrátorky. Tyto prvky společně se zlatými designovými lustry a řetízkovou mozaikovou clonou dodávají prostoru nebývalý šmrnc, nádech krásy a návštěva se tak stává nezapomenutelným zážitkem.  
Celková rozloha interiéru je 330,24 m2, z čehož 153,24 m2 čítá přízemí a 177,00 m2 první nadzemní patro.
Výsledkem je nádherný prostor, který splnil cíl, jež byl na začátku vytyčen.

08.03.2019