Interier showroomu je navržen jako čistý, jednoduchý a účelový prostor, který nechává v maximální míře vyniknout samotným svítidlům a jejich světelné atmosféře. Návrh pracuje s kontrastem světla a tmy. Prostor je rozdělen na světlou prezentační a společenskou zónu a tmavší diskrétnější zónu chodby a příslušenství.

Interier showroomu je navržen jako čistý, jednoduchý a účelový prostor, který nechává v maximální míře vyniknout samotným svítidlům a jejich světelné atmosféře. Návrh pracuje s kontrastem světla a tmy – prostor je rozdělen na světlou uvítací, prezentační a společenskou zónu a tmavší diskrétnější zónu chodby a příslušenství.

Hlavním prvkem vstupní části, který láká návštěvníky už z ulice, je světelná stěna s integrovanými reflektory a červenou lounge pohovkou. Reflektory je možné naprogramovat tak, aby vytvářely libovolné obrazce.

Na vstupní prostor přímo navazuje vzorkovna, kde jsou prezentována jednotlivá svítidla na jednoduchých bílých stolech a nástěnných panelech. Ze vzorkovny je možné projít do tmavé chodby, která je oživena časovou osou prezentující realizace firmy Etna, a osvětlenými výstavními nikami. V nikách jsou prezentovány předměty spojené s firmou, případně umělecká díla.

Také toalety pro návštěvníky jsou pojaty jako prostor pro prezentaci svítidel. Obloženy jsou černým reliéfním obkladem a osvětleny efektovými svítidly.

Z chodby je přímo přístupná jednací místnost s designovým stolem, červeným závěsem a vestavnou skříní, s aplikovanou grafikou izolux – čar zobrazujících intenzitu osvětlení. Zasedací místnost je od sousedního víceúčelového sálu oddělena skleněnou skládací stěnou, kterou je možné v případě konání akcí rozhrnout a oba prostory tak propojit.

Účelovost, jednoduchost a čistota interieru přímo vycházejí z identity firmy iGuzzini. Hravé a kreativní prvky jako světelná stěna, pohovka a grafiky, dodávají prostoru osobitost a lidské měřítko.

08.03.2019

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše