Celková odlehčenost a nadčasovost bylo primární zadání ze strany investorky. Dále pak požadavek na jemné a světlé tóny a dřevěné parkety. Rozlohou se nejedná o velký byt (necelých 70 m2), ale podélná dispozice se vstupem do středu celého prostoru velmi pomohla k tomu, aby i malé prostory pokojů vynikly a bylo možné minimalizovat chodby.

Rozlohou se nejedná o velký byt, ale podélná dispozice se vstupem do středu této dispozice velmi pomohla k tomu aby i malé prostory pokojů vynikly a bylo možné minimalizovat chodby.

Pomyslným středem domu je chodba, která dělí byt na dvě části, na část obytnou kde je kuchyň propojena s obývacím pokojem a vstupem na předzahrádku a druhou část, klidovou, kde jsou dva malé pokoje . dětí a rodičů. Koupelna je velmi úsporná, stejně tak jako samostatné wc a technická místnost v jednom, kde je kotel schovaný za dřevěnou stěnou.

Celková odlehčenost a nadčasovost bylo primární zadání ze strany investorky. Požadavek na jemné a světlé tóny, a dřevěné parkety byly další body na kterých jsme se společně shodly.

Velikostí se jedná o spíše menší interiér rozlohou těsně pod 70 M2, s dispozicí 3KK.

Dominatním materiálem je jistě podlaha. Vzhledem k tomu že rekonstrukce byla hluboká a obsahovala i veškeré nové rozvody, včetně podlahového vytápění, bylo nutné zvolit kompromis, nejedná se tedy o masivní podlahu, ale třívrstvé lamely, skládané tradičním způsobem do stromečku s boční bordurou po obvodu. Druhou polohou je barva bílá, někdy jen jako sádrová omítka, jinde jako bílé linie /obklad za TV/, jinde jako bílá látka s tkanou strukturou. Šedá kuchyň pak krásně vynikne a je jemně dokreslena černou linkou která interiér jemně potrhne. Je na včech kovových částech tedy v koupelně na kohoutcích, na podnoží stolu na kovové lampičce na stěně…

Všechny části interiéru byly řešeny atypicky s truhláři, všetně návrhů vestavných skříní, kuchyně, stolu, lavic apod.

Kostrukčně nejzajímavější je jistě stůl, jehož desku tvoří právě zbytky z podlahy, které se poskládali  a vložili do černého ocelového rámu. Stal se nejmilejším místem kde rodina tráví většinu svého času a to je pro nás jako designéry tím největším poděkováním za naši práci.

07.02.2019

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše