DŮM S JEZÍRKEM V PŘÍRODĚ

DŮM S JEZÍRKEM V PŘÍRODĚ

 

Na kopci nad vesnicí si majitel nechal postavit v bujné zeleni s jezírkem dům pro klidný rodinný život. Dům těží z krásy přírodním materiálů, které v interiéru převládají. Byly autory zvoleny proto, že jsou prakticky nesmrtelné, nadčasové a dodávají každému interiéru přirozený hřejivý charakter.

(kategorie: novostavba; autor: Ing. arch. Vladimír Paloušek a Ing. Miroslav Havránek; přihlašovatel: HANÁK NÁBYTEK, a.s., www.hanak-nabytek.cz)

Majitel krásného, nově postaveného domu, situovaného na kopci nad vesnicí, si vybudoval opravdu záviděníhodné zázemí pro klidný rodinný život. Dům obklopuje zeleň a celkový dojem ještě umocňuje vybudované umělé jezírko.

Autorem této krásné jedinečné stavby je Ing. Arch. Vladimír Paloušek a architektem značky HANÁK, která dodávala interiérové vybavení a dveře dle INTERIOR CONCEPTU HANÁK, je Ing. Miroslav Havránek. Díky této spolupráci vznikl jedinečný dům, který těží z krásy přírodních materiálů, které v interiéru dominují a převládají. V době, kdy u nás převládá obliba lakovaného nábytku a decentních bílých či jemných pastelových barev v interiéru, je tento dům jasnou ukázkou, že přírodní materiály jsou nesmrtelné, dodávají každému interiéru přirozený hřejivý charakter a mají své nepopiratelné kouzlo a nadčasovost.

Zvoleným materiálem je dýha dub rustikální přírodní, která se promítla do všech pokojů a prostor. Značka HANÁK dodala do tohoto domu řadu interiérových dveří, ať už klasických otevíravých v modelu SPACE nebo luxusních dveří skrytých v obkladu. V objektu se objevuje i model FLAT. Jedny ze dveří jsou speciálně zhotoveny a upraveny pro vnitřní výtah.

Kuchyně je vyrobena v kombinovaném modelu ELITE / LINE. Ve spojeném prostoru s jídelnou a obývacím pokojem uvidíte další nábytek na míru z identického materiálu, který ladí s kuchyňským nábytkem. Jmenovitě atypický jídelní stůl, malá knihovna a solitéry pro obývací pokoj. Velkoplošné obklady jsou taktéž materiálově sladěny.

Sladěn byl i koupelnový nábytek od značky HANÁK a zajímavostí je také dodávka schodiště na míru ve stejném provedení. Značka HANÁK nezná limity. To je jednou z jejích největších předností, mezi které samozřejmě patří nadstandardní kvalita, perfektní design a dokonalé sladění nábytku a dveří na míru, které je bezkonkurenční. Jak ostatně vypovídá claim značky – Jeden domov. Jedna značka. HANÁK.

Pro tyto důvody byl výrobce HANÁK NÁBYTEK jak pro majitele, tak pro autora stavby, od počátku prakticky jasnou volbou.

15.03.2018