Byt v dezolátním stavu v činžovním domě v Dejvicích prošel na přání majitele kompletní rekonstrukcí. Křišťálový lustr osazený v rozetě odkazuje k prvorepublikové historii domu. Minimalistické linii kuchyňské linky kontrastuje velkoplošný tisk na skke, na němž je reprodukce klientovy oblíbené krajinomalby.

Klidná rezidenční čtvrť pražské Bubenče dnes patří mezi vyhledávané obytné části Prahy. Perfektní dostupnost služeb, infrastruktury i genius loci celé čtvrti jsou hlavními benefity této čtvrti. Klient zde v činžovním domě zakoupil byt, který prošel pod naším vedením kompletní rekonstrukcí.

A protože je milovník umění, chtěli jsme přenést do dnešní doby krásu starých starých krajinomaleb, které klient sbírá, a propojit ji s interiérem původního bytu a novou vestavbou designové části kuchyně. Byt byl v dezolátním stavu, většina původně historických detailů byla zničena. Prvním krokem bylo právě tyto historické části obnovit /římsy, vlysy, rozety, parkety/ a doplnit zcela novými moderními prvky jako je kuchyňská linka.

Hlavnímu obytnému prostoru dominuje křišťálový lustr osazený v rozetě, ten odkazuje k prvorepublikové historii domu. Minimalistické linii kuchyňské linky kontrastuje velkoplošný tisk na sklo, na němž je reprodukce klientovy oblíbené krajinomalby. Celý interiér je laděný do měkkých odstínů bílé barvy a několika doplňkových pastelových tónů.

04.03.2017

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše