BYT V PROJEKTU ŠÁRECKÝ DVŮR, PRAHA

BYT V PROJEKTU ŠÁRECKÝ DVŮR, PRAHA

 

Návrh interiéru vzorového bytu dotváří krásné prostředí v unikátním projektu Šárecký dvůr. Stávající dispozice je doladěna vestavěným nábytkem na míru v kombinaci tmavě šedého laku a detailu ořechového dřeva tak, aby byl interiér elegantní a prostorný. Autorská fotografie na zrcadle úložných prostor podtrhuje punc výjimečnosti.

(kategorie: novostavba; autor: Ing. arch. Otto Urbanec, Ing. arch. Filip Hejzlar, DE.FAKTO CZ s.r.o., www.defakto.cz, přihlašovatel: CRESTYL REAL ESTATE, s.r.o., www.crestyl.com)

Šárecký dvůr nabízí prémiové byty v atraktivním rezidenčním parku. Srdcem celého komplexu je půvabná barokní budova, jejíž nádvoří lemuje pětice nově postavených viladomů. Z reprezentativních penthousů a dalších bytů v horních podlažích viladomů se otevírají poutavé výhledy na klidnou hladinu vodní nádrže Džbán a zeleň Šáreckého údolí. Bezpečí a soukromí rezidentů zajišťuje recepce, kamerový systém a zrekonstruovaná původní zeď, nyní památkově chráněná, která se vine kolem celého areálu.

Elegantní, prostorné, pohodlné bydlení. Toto heslo bylo zároveň zadáním pro řešení interiéru vzorového bytu viladomu B developerského projektu Šárecký dvůr.

Autorský text k interiéru vzorového bytu:

Návrh interiéru vzorového bytu dotváří krásné prostředí v unikátním projektu Šárecký dvůr. Stávající dispozice je doladěna vestavěným nábytkem na míru, který zpracovávala naše truhlářská dílna. Vsadili jsme na útulnější barevnou kombinaci tmavě šedého lakovaného nábytku doplněného o detail ořechového dřeva. Ve vstupní části ložnice byl vytvořen dostatek úložného prostoru, kterému dominuje autorská fotografie na zrcadle od umělce Jiřího Machta2. Celkový koncept bytu je doplněn o luxusní typový nábytek z řad partnerů projektu, osvětlení od výrobce Bomma a kuchyň od dodavatele Bulthaup – Elitebath Kitchen.

Autoři:

de.fakto CZ s.r.o.

Ing. arch. Otto Urbanec a Ing. arch. Filip Hejzlar

Prostorové uspořádání bytu zahrnuje obývací pokoj s kuchyní a jídelnou (55,9m2), ložnici (20,6m2), pokoj/ložnici (16,9 m2), dvě koupelny s WC, jedna s vanou (4,4 m2) a jedna se sprchovým koutem (5,6 m2), a samostatné WC (2,3 m2), vstupní halu (15,5 m2), a komoru (2,4 m2). Celková plocha bytu je 151,2 m2. Zahrada o ploše 379,2 m2. 

Byt i komplex samotný převyšuje běžný standard na trhu: vstup na terasy a balkony přes velkoformátové posuvné dveře, stínění venkovními hliníkovým žaluziemi, klimatizace v každém bytě, dřevěné podlahy s nášlapnou vrstvou z běleného dubu, luxusně vybavená koupelny.

Řešení celého komplexu splňuje nejen funkční, ale i estetické nároky nejnáročnějších klientů.

 

04.03.2020