Studio Box51 představuje kreativní oázu, kde se mísí chladný severský styl s retro rozpustilou atmosférou prosluněného jihu. Zadáním projektu bylo navrhnout variabilní prostor nabízející multifunkčnost a snadnou mobilitu nábytku podle aktuálních potřeb využití studia.

Studio Box51 představuje kreativní oázu, kde se mísí chladný severský styl s retro rozpustilou atmosférou prosluněného jihu. Zadáním projektu bylo navrhnout variabilní prostor nabízející multifunkčnost a snadnou mobilitu nábytku, dle aktuálních potřeb využití majitelů. Dominantou ateliéru je v tomto případě otevřená prostorná kuchyně v moderním industriálním stylu s ostrůvkem uprostřed, která poskytuje kvalitní zázemí pro natáčení a focení gastronomických show nejrůznějšího žánru. Kromě již zmíněné kulinářské zóny se zde také nachází zasedací stůl a komfortní chill-out koutek, jenž dohromady vytvářejí perfektní podmínky pro networkingová setkání, kurzy a workshopy s foto/video/food/ tématikou. Nechybí tu ani nezbytný kancelářský prostor určený k administrativě, postprodukci a editaci získaných materiálů. Samozřejmostí pak je natáčecí stage včetně praktického make-up stolu, vyhrazeného pro práci stylistů a vizážistů.

Co se týče estetického zpracování interiéru po stránce barevnosti, stylů a výběru vhodných materiálů, snažili jsme se dodržet nadčasový černo-bílý „dress code“ charakteristický pro tento typ odvětví. Zároveň jsme mu však vdechli potřebnou dávku života, hravosti a osobní identity za pomoci vhodně zvolených kusů nábytku v akcentní petrolejově modré, hořčicově žluté a červené barvě. Bezesporu nepřehlédnutelným stavebním prvkem ateliéru jsou povrchové úpravy zdí. Za kuchyňskou linku byla zvolena instalace bílého cihlového obkladu, který v celé ploše prostor opticky zvětšuje. Na protější fotografickou stěnu jsme aplikovali stěrku v imitaci betonu, dodávající místnosti potřebnou hloubku. Přenesením přírodního dekoru dřeva a zeleně ve formě sukulentů a bylinek do interiéru, jsme docílili propojení interiéru s exteriérem. Ten tvoří, díky celoskleněné severní stěně budovy, nedílnou součást navrženého celku.

Račte vstoupit a usadit se na komfortní pohovku, ze které se vám již nebude chtít odejít.

Také byste chtěli vlastnit originálně zařízený, funkční interiér pro vaše podnikání? Žádný problém, umím vyslechnout vaše přání a navrhnout kavárnu, restauraci, kancelář či hotel reflektující potřeby vaše i vašich zákazníků.

08.03.2018

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše