23.04.2020

LOŇSKÝ KATALOG INTERIÉR ROKU KE STAŽENÍ

Číst více

LOŇSKÝ KATALOG INTERIÉR ROKU KE STAŽENÍ

 

Vážení přátelé soutěže Interiér roku,

katalog aktuálního ročníku soutěže (tzn. interiéry za období 2019) stále ještě čeká na svou chvíli, tedy oznámení vítězů odsunuté pandemií koronaviru. Rozhodli jsme se proto uvolnit alespoň loňský katalog k volnému stažení v PDF, jako drobný příspěvek k času „karantény“ a osvěžující zdroj inspirace na 274 stranách. (KE STAŽENÍ ZDE) -- Pozn. Pokud se vám katalog zobrazuje po jednostranách, zaškrtněte na liště v části zobrazení / zobrazení stránky "zobrazovat dvoustrany" a "zobrazovat titulní stránku jako dvoustranu".

Jeho tištěný náklad je už dávno rozdistribuován mezi soutěžící, tvůrce i milovníky interiérů a skvělého designu, ale také řadu veřejných knihoven. Zatím jsme katalog každého ročníku soutěže publikovali pouze v tištěné podobě, s jeho typickým stříbrným hřbetem, lákavou obálkou a skvělým papírem. Interiéry z roku 2018 jsou však přece stále velmi „čerstvé“, proto by byla škoda je zatajovat před těmi, kteří se k tištěné verzi katalogu nedostali.

Věřím, že vám zejména v této nestabilní době nabídne katalog INTERIÉR ROKU 2018 nejen rozptýlení, ale i řadu zajímavých podnětů a užitečných kontaktů. Prosím, vnímejte ho jako malou předehru k novému katalogu, který bude vytištěn v rozsahu 330 stran. Do aktuálního, tedy pátého ročníku soutěže Interiér roku se přihlásilo rekordních 218 interiérů!

Za celý tým Institutu bytového designu vám přeji mnoho štěstí a pevné zdraví!

Petr Tschakert
zakladatel soutěže Interiér roku

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše