PŘEHLED PARTNERŮ VŠECH ÚROVNÍ

PŘEHLED PARTNERŮ VŠECH ÚROVNÍ

 

VELUX

Společnost VELUX je světovým leaderem ve výrobě střešních oken, žaluzií a rolet nebo světlovodů, tedy nezbytných stavebních komponentů, které souvisí se světlem a ventilací v interiérech pod šikmou střechou.

Název VELUX nese také stejnojmenná skupina výrobních závodů, které se nacházejí v 11 zemích světa, přičemž obchodní zastoupení mají ve více než 35 zemích.  

SOMFY

Od prvního pohonu předokenních rolet, který ohlašoval konec otáčecí kliky, až po chytrou domácnost, už 50 let společnost Somfy pomáhá a zjednodušuje život milionům uživatelů po celém světě. Den co den zdokonaluje vizi interiéru zítřka, která bude pohodlnější, zodpovědnější a bezpečnější. Vytváří nová spolehlivá a udržitelná řešení, zlepšující kvalitu života a zejména zvyšující pohodlí.

Společnost Somfy je titulárním partnerem kategorie Interiér roku SOMFY - VEŘEJNÝ INTERIÉR (kanceláře, huby a coworkingová centra)

 Kliky M&T

Společnost M&T se vyznačuje osobitým přístupem a přednostmi, které značku výrazně charakterizují, a to výrobou designových řad klik z masivní mosazi, technologicky vyspělým zázemím, ale zároveň velkým podílem ruční práce s neustálými inovacemi a precizním řešením všech detailů výrobků.
Základem je tradiční česká strojírenská výroba, která umožňuje profesionálně vyvíjet nové konstrukční řešení, zavádět nové výrobní a technologické postupy, navrhovat inovativní designy, vše se značkou M&T.

DS AUTOMOBILES

Mladá francouzská automobilová značka DS se opírá o výjimečné dědictví modelu Citroën DS 19. Tento legendární vůz v sobě nesl hodnoty inovací, vynikající kvality a avantgardy. Stal symbolem luxusního francouzského automobilu.

Dnešní vozy DS v sobě stejně jako DS z roku 1955 spojují vynikající styl
a technologie, komfort a dynamiku, kvalitní materiály a eleganci. 

BOMMA

Sklárna BOMMA otevřená v roce 2012 ve Světlé nad Sázavou disponuje nejen technologickým zázemím, ale také výjimečně kvalitním křišťálem.
Z lokálního výrobce se záhy stala světově uznávanou společností. Má za sebou spolupráci se značkami Chanel, Dior, Aston Martin i úspěchy v oblasti designu (RedDot, Czech Grand Design). Jejími artdirektory jsou od tohoto roku Václav Mlynář a Jakub Pollág (studio DEFORM). BOMMA se v současnosti specializuje na originální designové světelné objekty.

SAPELI

SAPELI je od svého založení ryze českou rodinnou firmou, která sází na kvalitu českých výrobků.

V roce 2019 přineslo SAPELI po několikaletém vývoji ve spolupráci s uznávaným českým designérem Petrem Novaguem na trh inovaci v podobě patentovaného otevírání dveří MUTEO. Po oceněních Red Dot, International Design Award a A´Design Award získalo MUTEO jako vůbec první český výrobek ocenění German Innovation Award ´19 GOLD.

HANSGROHE

Světový leader ve výrobě baterií a sprch Hansgrohe nese jméno po zakladateli Hansu Grohe, který v roce 1901 založil malou lisovnu kovových výrobků v Schiltachu v německém Schwarzwaldu. Zde se také stále nachází kreativní centrum a vedení společnosti.

Do skupiny Hansgrohe patří rovněž designová značka AXOR, která je určena zejména pro luxusní koupelny a kuchyně.

FINTEK

Nástěnné klimatizace Fintek postrádají vnější jednotku, a přesto se vyznačují výkonem i nízkou hlučností, stejně jako klasické splitové klimatizace. Kondenzát je odveden zdí na fasádu budovy, kde je zakryt mřížkou v barvě omítky. Voda je rozprašována v podobě jemného aerosolu, který povrchu domu nijak neškodí.

Z těchto důvodů jsou klimatizace Fintek oblíbeny zejména architekty, kteří rekonstruují památkově chráněné objekty a zároveň hledají elegantní design vnitřní jednotky.

HAFELE

Häfele je mezinárodní společnost nabízející systémy nábytkového nebo stavebního kování a elektronické systémy řízení vstupu.

Společnost Häfele založili v roce 1923 dva tehdy velmi mladí muži Adolf Häfele a Hermann Funk, a to uprostřed vrcholící světové krize.

Zajímavostí je, že ve třicátých letech vydali úplně první katalog nábytkového kování na světě. Měl náklad 20 000 výtisků.

UBM DEVELOPMENT

Společnost UBM je vedoucím evropským hotelovým developerem. Strategické zaměření upírá zejména na tři typy nemovitostí – hotely, bydlení a kancelářské budovy, a to především na třech preferovaných trzích: Německu, Rakousku a Polsku.

Kromě běžné nové výstavby zahrnují její aktivity také rozvoj městských částí a velkých územních celků, stejně jako jejich revitalizaci.

Od roku 2016 jsou akcie společnosti UBM zapsány v segmentu Prime Market Vídeňské burzy.

CASA MODERNA

CASA MODERNA patří do skupiny, která funguje na trhu již 28 let, a to jako ryze rodinná firma. Pod vedením tří bratrů začínala ve Skorkově na Mladoboleslavsku v malé truhlářské dílně, kde dodnes vyrábí atypický nábytek a realizuje interiéry na zakázku.

CASA MODERNA zařizuje interiéry od 3D návrhu, přes podlahy, stěrky, dveře, kuchyň i nábytek.

CESAR

Designové kuchyně Cesar jsou perfektním spojením kvality, technologií, tradice a tepla domova. Výhradním dovozcem je společnost Barkotex, která se také zabývá dodávkou a odbornou montáží podlahových krytin.

Je výhradní dovozce vinylových podlah Designflooring a mj. také zajišťuje velkoobchodní prodej zanaček Forbo a podlah Princ Parket, a to po celé ČR. Na českém trhu výhradně zastupuje americké výrobce celoplošných koberců značky Shaw Industries a Clayton Miller Hospitality Carpets.

ROMO

Od chvíle založení vlastního in-house studia v osmdesátých letech se stal britský výrobce designových látek a tapet ROMO lídrem evropského trhu. Art direktorkou společnosti je Emily Mould, která hledá inspirační zdroje v módě, cestování i přírodě. Její látky nabízejí různorodý styl a nadčasovou eleganci obohacenou sofistikovanou barevnou paletou.

Společnost ROMO vydává dvakrát ročně nové kolekce látek a distribuuje je ve více než sedmdesáti zemích světa.

BARKOTEX

Společnost Barkotex, se zabývá dodávkou a odbornou montáží podlahových krytin. Na českém trhu výhradně zastupuje americké výrobce celoplošných koberců značky Shaw Industries a Clayton Miller Hospitality Carpets. Je výhradní dovozce vinylových podlah Designflooring a mj. také zajišťuje velkoobchodní prodej značek Forbo a podlah Princ Parket, a to po celé ČR.

LEXXUS NORTON

Společnost Lexxus Norton je člen skupiny LEXXUS Group a specializuje se pouze na luxusní nemovitosti a luxusní byty k prodeji a pronájmu v nejžádanějších lokalitách Prahy a blízkého okolí.

Její služby jsou založeny na individuálním přístupu ke klientovi a rovněž nadstandardním servisu.

ZOOMTECH

ZOOMTECH – gravity compensation system for roller blinds.

Jedná se o unikátní systém pro látkové rolety velkých rozměrů. Kompenzuje průhyb navíjecích trubek a umožňuje tak použití trubky až o 50mm menšího průměru než je nutné. Navíc, zaručuje perfektní vzhled rolety bez „V“ efektů na látce.“ Patent pending.

FLOOR FOREVER

Obchodní síť podlah Floor Forever nabízí značky nejvyšší kvality a zajišťuje nejlepší servis.

V současné době má po celé České republice šedesát autorizovaných prodejců s originálním showroomem Floor Forever a přes 300 prodejců. Zákazníci mohou očekávat jednotný a ucelený koncept interiérů i exteriérů navržený designerem. Heslem obchodní sítě Floor Forever je: „Najděte si svého prodejce ve vlastním městě“.