NOVÝ TERMÍN VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ JE 2. 6. 2020

NOVÝ TERMÍN VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ JE 2. 6. 2020

 

Vážení přihlašovatelé
a přátelé soutěže INTERIÉR ROKU,

je nám to nesmírně líto, ale vzhledem k nařízení Bezpečnostní rady státu jsme nuceni termín konání mezinárodního kongresu o bydlení architektuře a designu Living Forum a s ním související vyhlášení výsledků soutěže INTERIÉR ROKU 2019 posunout.

Akce se tedy NERUŠÍ a proběhne v nezměněné kvalitě, ale v jiném termínu!

Všechny přihlášené interiéry jsou textově a graficky zpracovány a připraveny k tisku. Ceny pro vítěze kategorií a absolutního vítěze, které speciálně pro tento ročník navrhlo Studio DECHEM, byly již vyrobeny a těší se na své majitele. Jedná se o skutečně rozměrné třinácti kilové originály (fotografii přikládáme)

Nový termín Living Fora a tedy i vyhlášení výsledků soutěže Interiér roku 2019 je úterý 2. 6. 2020. Akce se koná na stejném místě, tedy v pražském Centru současného umění DOX.

Věříme, že akce proběhne mnohem příjemněji a klidněji než v situaci, kdy se řada lidí obává o zdraví. Jsme rovněž přesvědčeni, že díky novému termínu i média ochotněji přesunou část svého zájmu od epidemiologické situace k výjimečným interiérům, které byly do soutěže přihlášeny. Zaslouží si to.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás druhého června.

Za pořadatele
INSTITUT BYTOVÉHO DESIGNU
Petr Tschakert

12.03.2020