27.03.2021

APARTMÁN TEE HOUSE, ČELADNÁ

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Romana Mališ Bílková, RMBA ARCHITEKTI s.r.o., www.rmba.cz

APARTMÁN TEE HOUSE, ČELADNÁ

V rámci developerského projektu vznikl interiér, který měl přes minimalistickou linku prvky blízké k místní přírodě Beskyd. Dispozice apartmánu je vzhledem k výhledům ideální, dlouhý obdélníkový půdorys za sebou řadí jednotlivé místnosti. Prostor s elegantní horskou atmosférou kombinuje minimalistické prvky betonu a skla s typickými horskými prvky: ovčí kůží, dřevěnými špalky či latěmi.

Minimalismus s vůní lesa. Místo chaty apartmán s výhledem na Beskydy, do kopců i na golfové hřiště.

Když jednou padla takováto volba, je potřeba ji následovat i architekturou a designem.

Uprostřed Beskyd, v obci Čeladná jsme měli možnost pro naše přátelé realizovat interiér podhorského apartmánu v komplexu Tee House.

Majitelé s citem pro design a zadání, které souzní s naší filosofií – co více si přát?

Apartmán je situován v 3.NP, jeho tvar je vzhledem k výhledům ideální - dlouhý obdelníkový půdorys, který za sebou logicky řadí ložnici se zázemím šatny a koupelny, obývací pokoj s kuchyní a pokoj pro hosty.

V rámci developerského projektu vznikal interiér, který měl přes minimalistickou linku prvky blízké k místní přírodě Beskyd.

Dřevěné latě, ovčí kůže, nebo dřevěné špalky, to vše v bytě najdete. V kombinaci s minimalistickou betonovou stěrkou, skleněnými prvky nebo černou kompaktní deskou vznikl prostor s elegantní horskou atmosférou.

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše