27.03.2021

APARTMÁN TEE HOUSE, ČELADNÁ

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Romana Mališ Bílková, RMBA ARCHITEKTI s.r.o., www.rmba.cz

APARTMÁN TEE HOUSE, ČELADNÁ

V rámci developerského projektu vznikl interiér, který měl přes minimalistickou linku prvky blízké k místní přírodě Beskyd. Dispozice apartmánu je vzhledem k výhledům ideální, dlouhý obdélníkový půdorys za sebou řadí jednotlivé místnosti. Prostor s elegantní horskou atmosférou kombinuje minimalistické prvky betonu a skla s typickými horskými prvky: ovčí kůží, dřevěnými špalky či latěmi.

Minimalismus s vůní lesa. Místo chaty apartmán s výhledem na Beskydy, do kopců i na golfové hřiště.

Když jednou padla takováto volba, je potřeba ji následovat i architekturou a designem.

Uprostřed Beskyd, v obci Čeladná jsme měli možnost pro naše přátelé realizovat interiér podhorského apartmánu v komplexu Tee House.

Majitelé s citem pro design a zadání, které souzní s naší filosofií – co více si přát?

Apartmán je situován v 3.NP, jeho tvar je vzhledem k výhledům ideální - dlouhý obdelníkový půdorys, který za sebou logicky řadí ložnici se zázemím šatny a koupelny, obývací pokoj s kuchyní a pokoj pro hosty.

V rámci developerského projektu vznikal interiér, který měl přes minimalistickou linku prvky blízké k místní přírodě Beskyd.

Dřevěné latě, ovčí kůže, nebo dřevěné špalky, to vše v bytě najdete. V kombinaci s minimalistickou betonovou stěrkou, skleněnými prvky nebo černou kompaktní deskou vznikl prostor s elegantní horskou atmosférou.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše