27.03.2021

BYT PRO MLADÝ PÁR, BOJNICE

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Erik Pastucha, STUDIO E, s.r.o., www.studioe.sk

BYT PRO MLADÝ PÁR, BOJNICE

Majitelka měla jasnou představu o bydlení již od samého počátku, zejména co se týče osobitého stylu a barevnosti. I když se jednalo o novostavbu, bylo třeba udělat v bytě drobné úpravy. Atypické řešení pro design kuchyně, šatny a koupelny bylo navrženo tak, aby tyto prostory působily zajímavě a nekonvenčně. Designová koupelna byla na přání investora spojena s denní zónou.

Byt jsme navrhovali pro jeden mladý pár. Zadání bylo vytvořit velmi originální, ale zároveň pohodlný prostor pro mladou rodinu. Apartmán se nachází v novostavbě v malebném městečku Bojnice. Rozloha bytu je 90 m2. Návrh vyžadoval úpravu příčky, vodoinstalace, dispozice elektriky a poloh svítidel. Majitelka měla jasnou představu o svém budoucím bydlení, zejména co se týče osobitého stylu a barevnosti. Velkou výzvou tedy bylo zkombinovat tyto dva atributy do jednoho příjemně působícího a ladicího celku. Požadavkem klienta bylo najít atypické řešení pro design kuchyně, šatny a koupelny tak, aby působily zajímavě a nekonvenčně.

Neobvyklými požadavky investora bylo propojení koupelny s denní zónou. Dnes mohou přímo ze samostatně stojící vany sledovat dění v denní části nebo program v televizi. Designová koupelna zároveň dodává denní části pocit pobytu v luxusním hotelu. Zvyšuje atraktivitu a originalitu apartmánu. Další výzvou byla kombinace barev, spojení pudrové se sytým odstínem růžové až po petrolejovou tak, aby to nevypadalo cukrkandlově, ale elegantně a nadčasově.

Při návrhu jsme si pohráli s unikátností jednotlivých prvků. Zakomponovali jsme oblé i pravoúhlé tvary. Obloukové obložení stěn má jemný retro nádech, použili jsme ho v tomto provedení poprvé a výsledek všechny příjemně překvapil. Nábytek má netradiční barvy, které do sebe výborně zapadají. Příjemným barevným akcentem je v prostoru ležérně působící sedačka.Originální kámen terrazzo dodal prostoru zcela nový rozměr a svou výraznou barevností, ale i texturou jen zdůraznil temperament majitelky interiéru. Dřevěná podlaha v provedení "herringbone" už jen dotvořila celý prostor a vdechla mu teplo domova. Pro klienta jsme dodatečně navrhovali dětský pokoj, protože jsou v očekávání. Jemným motivem a neutrálními barvami jsme vytvořili pěkný prostor na uvítanou malého prcka.

Vznikl tak výjimečný interiér, který odráží životní styl majitele. Netvoříme interiéry, tvoříme domovy. Nejvyšším vyznamenáním pro nás je nadšená zpětná vazba klienta.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše