13.03.2016

DORINT PHA – PORCELANOSA

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér II

autor a přihlašovatel:

Martina Krtičková a DORINT Pha s. r. o., www.dorintpha.cz

DORINT PHA – PORCELANOSA

Zadáním bylo vytvořit nový prostor pro prezentaci značky Porcelanosa Grupo a jejích inovativních produktů. Stávající prostor společnosti Dorint Pha o rozloze 350 m2 byl rozšířen o dalších 250 m2.

Jedná se o rekonstrukci interiéru showroomu společnosti Dorint Pha v objektu Rezidence Havlíčkovy sady v ulici Vršovická v Praze. Návrhu se ujala designérka Martina Krtičková dle požadavků majitele společnosti Dorint Pha Jana Novotného a zástupce společnosti Porcelanosa Grupo Ing. Petra Pradeho. Jednalo se o kompletní rekonstrukci nových prostor, kdy došlo k propojení starého showroomu a nové rekonstruované části. Vznikla zcela nová recepce, kancelář, jednací části a showroom.

Zadáním pro prezentaci bylo ukázat kompletní nabídku vybavení interiéru přes koupelny, wellness, kuchyně, podlahy, dveře, krby, osvětlení a také využití nových materiálů, technologií a produktů z dílny společností Porcelanosa Grupo a Dorint Pha, např.:

Krion – přírodní materiál z Bauxitu známý pod označením Solid surface. Obrovskou výhodou je nabídka hotových komponentů do koupelen, kde konkurence toto řešení doposud nenabízí. Polotovary z Krionu ve spojení s deskovinou dávají architektům a designérům nový revoluční materiál, a prolamují tak dosavadní technologické bariéry v řešení interiérů. Systempool patří v současné době mezi nejpokrokovější část Porcelanosa Grupo.

Gamadecor – kuchyně a koupelnový nábytek, dnes jeden z nejmodernějších výrobních závodů na světě. Závratné investice do současných technologií umožňují řešení, která jsou ostatním výrobcům zapovězená. Laserové svařování laminových povrchů, nanotechnologie uplatněná na povrchu skříněk, ale i pracovních ploch a vysoký, tzv. piánový lesk ve spojení s obrovskou výrobní kapacitou vrhají Gamadecor na přední příčky světových výrobců jak v nabídce kuchyní, tak i koupelnového nábytku, šaten a interiérového nábytku. Značka, kvalita a design v návaznosti na cenu dávají velmi příznivý poměr, který ocení každý, kdo hledá něco navíc.

Home spa – ukázka privátního spa konceptu společnosti Dorint Pha s prezentací sauny vyráběné na zakázku za použití nejmodernějších prvků, sprchy osazené armaturami společnosti Noken z Porcelanosa Grupo, vany z Krionu, kamenného umyvadla od společnosti  L´Antic Colonial a vyhřívané vodní postele. Vše je usazené v harmonizující celek.

Obklady, dlažby a mozaiky – keramické obklady a dlažby jsou vlajkovou lodí v portfoliu výrobků Porcelanosa Grupo. Nabízí neuvěřitelný náskok v kvalitě a designu, který s větším i menším úspěchem a se zpožděním kopíruje řada výrobců.

Dále je zde ukázka materiálu X-Light, což je tenkostěnný velkoplošný obklad nabízející nestandardní a revoluční pojetí v architektuře.

L'Antic Colonial – mozaika, nevyčerpatelný prvek architektury sahající do hluboké historie. Ruční práce, ale i nejnovější technologie nabízí nespočet designových řešení mozaiky z keramiky, skla, přírodního kamene, kovu a dalších materiálů. Přírodní kámen z celého světa v různých formátech nabízí nevyčerpatelný zdroj inspirace pro řešení interiérů a exteriérů. 

Noken – dynamicky se rozvíjející nabídka zařizovacích předmětů. Zasahuje všechny styly, které jsou dnešním trhem žádány. Soustřeďuje se na doplňující prvky interiéru vytvořeného z výrobků celé skupiny Porcelanosa Grupo. Mottem je vedle designu kvalita. Nová marketingová strategie, označená značkou Premium Collection, nabízí inspiraci v kompletním řešení interiérů a právě Noken na toto bravurně reaguje. Do detailu vyřešený interiér je trend, který je současným náročným zákazníkem vyžadován. Právě tady se nabízí řešení pro dokonale sladěný prostor.

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše