06.03.2020

WELLNESS DŮM NA MORAVĚ

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Monika Lněničková, MIRAMARI DESIGN – PRAGUE s.r.o., www.miramari.cz

WELLNESS DŮM NA MORAVĚ

Wellness domek má v sobě vše, co se do stávajícího domu už nevešlo. Plocha 90 m2 je průchodem rozdělena na dvě samostatné zóny, obytnou a wellness, tak, aby se vzájemně nerušily. Střední otevřená část je koncipována jako místo pro letní posezení s velkým stolem, kuchyňským koutem a krbem.

Wellness domek má v sobě vše, co se do stávajícího hlavního domu již nevešlo.

Cca 90 m2 plochy je rozděleno průchozí částí na dvě samostatné zóny – wellness a obytnou tak, aby se vzájemně nerušily. Střední otevřená část je koncipována jako místo pro letní posezení s velkým stolem, kuchyňským koutem a krbem. Vlevo od ní je pak garsonka se samostatným vstupem, menší kuchyní, ložnicí a koupelnou. Napravo domácí wellness se saunou, odpočívárnou a venkovní sprchou. Venkovní bazén s protiproudem je lemovaný velkou terasou.

Inspirací bylo Japonsko s jeho důrazem na jednoduchost, čistotu a funkčnost.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše