06.03.2020

MODERNÍ DŮM NA JIŽNÍ MORAVĚ

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Tomáš Holanec, MOODEN s.r.o., www.mooden.design

MODERNÍ DŮM NA JIŽNÍ MORAVĚ

Autoři měli při návrhu interiéru a následné realizaci prakticky volnou ruku. Prostor je otevřený, vzdušný a sladěný do světlých odstínů. Obývacímu pokoji vévodí vysoká obývací stěna, v dětských pokojích vznikl díky propojeným skříním dostatečný prostor na hraní.

Tentokrát jsme v MOODEN dostali na starost návrh a realizaci bydlení v novém rodinném domě  v Jihomoravském kraji.  Podívejte se, jak to vypadá, když dostaneme prakticky volnou ruku při tvorbě interiéru!

I když v našem showroomu v Praze ukazujeme, jak se dá efektivně a pohodlně žít na malém prostoru garsonky, v tomto rodinném domu jsme měli místa dostatek. Malé i velké interiéry mají něco do sebe a každý z nich v sobě skrývá úplně jinou výzvu. A my se rádi vrhneme do jakéhokoliv projektu.

Naše studio interiérového designu MOODEN navrhlo a zrealizovalo interiér novostavby rodinného domu v Jihomoravském kraji. Prostor je otevřený, vzdušný a sladěný do světlých odstínů. Obývacímu pokoji vévodí vysoká obývací stěna, v dětských pokojích vznikl prostor na hraní díky propojeným skříním. V ložnici zaujme efekt levitující postele a nadchne pracovní místo s popisovatelnou tabulí.

V našem designovém studiu MOODEN se staráme o to, aby se  představy o interiéru staly skutečností. Navrhujeme a realizujeme všechny typy interiérů – ať už jde o velké hotely, kanceláře, komerční prostory, celé rodinné domy, malé byty, nebo třeba jen jednotlivé místnosti. Po celou dobu tvorby interiéru nevznikají pro investory žádné starosti okolo, na vše dohlíží náš tým odborníků v oblasti návrhů interiérů a jejich realizací.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše