12.03.2016

SVOBODA AND WILLIAMS, PRAHA

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér II

autor a přihlašovatel:

MgA. Adam Jirkal, MgA. Jerry Koza, ATELIER SAD, s. r. o., www.ateliersad.cz

SVOBODA AND WILLIAMS, PRAHA

Starý pražský byt s vysokými stropy, dekorativními štuky a dřevěnými parketami přebudovali architekti z ateliéru SAD ve flexibilní a důstojný kancelářský prostor.

Vstupní části dominuje skromný recepční pult, jehož povrch se řešil ve spolupráci s textilní výtvarnicí Jitkou Škopovou. Ta pracovala způsobem ready-made a pro jeho design použila nastříhané kousky mikrotenových sáčků, které nechaly ve svém namnožení vzniknout působivému skulpturálnímu prvku. Stejný materiál použila umělkyně i na závěsná svítidla.

Samotné kancelářské prostory jsou vybavené stoly Uhlík několika tvarů, materiálů a velikostí, které byly ateliérem původně vyvinuté jako „paper less“ pracoviště pro potřeby Svoboda & Williams. Vzájemně se dají spojovat a tvořit ideální prostředí pro individuální koncentraci i práci ve větších skupinách. Exkluzivní výběr nábytkových solitérů od renomovaných světových značek a sbírka současného českého umění pak prostoru historického bytu dodává luxusní punc, který je s úspěšnou realitní kanceláří neodmyslitelně spjatý.

Na realizaci spolupracovali MgA. Pavel Nový a MgA. Jitka Škopová.

 

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše