05.03.2020

BYT S VÝHLEDEM NA VLTAVU, PRAHA

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (rekonstrukce)

autor a přihlašovatel:

Zuzana Tomčíková, GIGA-LINE s.r.o., www.gigaline.cz a MONOBRAND s.r.o., www.monobrand.cz

Finalista kategorie Cena novinářů

BYT S VÝHLEDEM NA VLTAVU, PRAHA

Smíchovský byt v domě po celkové rekonstrukci se nachází ve staré zástavbě, má krásný výhled na řeku a prostorný interiér s vysokými stropy. Zadáním od investora bylo vytvořit reprezentativní byt s dvěma ložnicemi pro občasné obývání. V interiéru byly použity kvalitní nadčasové materiály a tlumené odstíny studených barev v kombinaci s přírodním dřevem.

  • V této realizaci se jednalo o nový byt o velikosti 160 m2 ve staré zástavbě, v domě po celkové rekonstrukci na Smíchově.
  • Byt má výhled na řeku Vltavu a krásné vysoké stropy.
  • Zadání investora bylo vytvořit reprezentativní byt s dvěma ložnicí pro občasné obývání.
  • Majitel dal jednoznačně přednost kvalitě a jedinečnosti bez kompromisů, proto byly v tomto interiéru použity unikátní designové elektro prvky, světla, nábytek i kování z portfolia firmy MONOBRAND.
  • Díky jeho nápadům a návrhu studia GIGA LINE vznikl tento tzv. pánský interiér.
  • V interiéru byly použity kvalitní nadčasové materiály a tlumené odstíny převážně studených barev, v kombinaci s přírodním dřevem.
  • Volba materiálů, barev a provedení všech interiérových prvků vybraných značek posunuly tento interiér do nových vyšších dimenzí. 

Dále byl interiér doplněn o ručně vyráběná svítidla od Kaia Lighting nad jídelním stolem, retro vypínače berker serie 1930 Softtouch v celém interiéru, ručně vyráběná svítidla od Giopato Coombes v ložnicí a závěsná svítidla Atelier Areti na chodbě a v obývacím pokoji, kování a úchytky od manufaktury Baeccman Berglund. Veškeré produkty najdete v portfoliu firmy Monobrand.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše