04.03.2020

BYT V ŠÁRECKÉM DVOŘE, PRAHA

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Otto Urbanec, Ing. arch. Filip Hejzlar, DE.FAKTO CZ s.r.o., www.defakto.cz a CRESTYL REAL ESTATE, s.r.o., www.crestyl.com

BYT V ŠÁRECKÉM DVOŘE, PRAHA

Návrh interiéru vzorového bytu dotváří krásné prostředí v unikátním projektu Šárecký dvůr. Stávající dispozice je doladěna vestavěným nábytkem na míru v kombinaci tmavě šedého laku a detailu ořechového dřeva tak, aby byl interiér elegantní a prostorný. Autorská fotografie na zrcadle úložných prostor podtrhuje punc výjimečnosti.

Šárecký dvůr nabízí prémiové byty v atraktivním rezidenčním parku. Srdcem celého komplexu je půvabná barokní budova, jejíž nádvoří lemuje pětice nově postavených viladomů. Z reprezentativních penthousů a dalších bytů v horních podlažích viladomů se otevírají poutavé výhledy na klidnou hladinu vodní nádrže Džbán a zeleň Šáreckého údolí. Bezpečí a soukromí rezidentů zajišťuje recepce, kamerový systém a zrekonstruovaná původní zeď, nyní památkově chráněná, která se vine kolem celého areálu.

Elegantní, prostorné, pohodlné bydlení. Toto heslo bylo zároveň zadáním pro řešení interiéru vzorového bytu viladomu B developerského projektu Šárecký dvůr.

Návrh interiéru vzorového bytu dotváří krásné prostředí v unikátním projektu Šárecký dvůr. Stávající dispozice je doladěna vestavěným nábytkem na míru, který zpracovávala naše truhlářská dílna. Vsadili jsme na útulnější barevnou kombinaci tmavě šedého lakovaného nábytku doplněného o detail ořechového dřeva. Ve vstupní části ložnice byl vytvořen dostatek úložného prostoru, kterému dominuje autorská fotografie na zrcadle od umělce Jiřího Machta2. Celkový koncept bytu je doplněn o luxusní typový nábytek z řad partnerů projektu, osvětlení od výrobce Bomma a kuchyň od dodavatele Bulthaup – Elitebath Kitchen.

Prostorové uspořádání bytu zahrnuje obývací pokoj s kuchyní a jídelnou (55,9m2), ložnici (20,6m2), pokoj/ložnici (16,9 m2), dvě koupelny s WC, jedna s vanou (4,4 m2) a jedna se sprchovým koutem (5,6 m2), a samostatné WC (2,3 m2), vstupní halu (15,5 m2), a komoru (2,4 m2). Celková plocha bytu je 151,2 m2. Zahrada o ploše 379,2 m2. 

Byt i komplex samotný převyšuje běžný standard na trhu: vstup na terasy a balkony přes velkoformátové posuvné dveře, stínění venkovními hliníkovým žaluziemi, klimatizace v každém bytě, dřevěné podlahy s nášlapnou vrstvou z běleného dubu, luxusně vybavená koupelny.

Řešení celého komplexu splňuje nejen funkční, ale i estetické nároky nejnáročnějších klientů.

 

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše