04.03.2020

VILADŮM SLUNNÉ ÚDOLÍ, BRNO

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Martina Ševčíková a ALL INCLUSIVE DEVELOPMENT a.s., www.bytylisen.cz, www.aidevelop.cz

VILADŮM SLUNNÉ ÚDOLÍ, BRNO

Moderní novostavba je citlivě zasazena do řadové zástavby, elegantně doplněna o sklonité zelené střechy a terasy otočené do vnitřního atria. V zadání investora byl kladen velký důraz na využití nejmodernějších materiálů a technologií. Interiér je laděn do světlých tónů v kombinaci s výraznějšími solitérními doplňky.

Viladům u Mariánského údolí v Brně Líšni je v této oblasti absolutně výjimečný. Moderní novostavba s vlastním parkováním je citlivě zasazena do řadové zástavby, elegantně doplněná o sklonité zelené střechy a terasy otočené do vnitřního atria. V zadání investora byl kladen důraz na ekonomickou stránku domácnosti a využití nejmodernějších materiálů a technologií. Byt je kvalitně zateplen, disponuje podlahovým vytápěním včetně TUV, které je zajištěno pomocí plynové kotle, hliníkovými okny s trojskly nebo kódovými zámky. Součástí interiéru je krytá terasa s dřevěnou podlahou z kanadského modřínu. Koncepce terasy zajišťuje stoprocentní soukromí a komfort. Prosklené stěny pak nadstandardní přísun denního světla do obývací části bytu a také studentského pokoje. Všechna okna jsou vybavena venkovními, elektricky ovládanými předokenními žaluziemi. Architektonické řešení bytu nabízí výhled na zelené střechy a podtrhuje dojem bydlení uprostřed přírody. Ložnice je umístěna v nejklidnější části bytu. Dominantou ložnice je komfortní postel a velké okno do vnitrobloku umocňující útulný dojem z celého pokoje. Zcela ojedinělým počinem je také velkoryse řešená šatna s velkoformátovými zrcadly a osvětlením šitým na míru tomuto prostoru. Studentský pokoj je rozdělen na klidovou a pracovní část s dostatkem místa na odpočinek i práci. Standardní vybavení koupelny disponuje luxusními značkami Villeroy&Boch, Kaldewei a Hansgrohe. Ve všech pokojích je položena dřevěná dvouvrstvá lepená podlaha a v sociálních zařízeních a chodbách keramická dlažba. Byt se nadále pyšní designovými vstupními dveřmi, které jsou bezpečnostní a protipožární. Přidanou hodnotou tohoto interiéru je prostorná komora umístěná vedle vstupních dveří do bytu.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše