04.03.2020

REZIDENCE HŘEBENKY, PRAHA

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Magdalena Hopkins, MH INTERIORS s.r.o., www.mhinteriors.eu

REZIDENCE HŘEBENKY, PRAHA

Interiér vzorového bytu v luxusním projektu byl navržen v návaznosti na již dokončenou stavbu. Nebyly tedy možné žádné úpravy či zásahy. Cílem bylo vytvořit elegantní nadčasový interiér, který bude univerzální a vyzdvihne všechny přednosti bytu. Obrazy českých autorek speciálně vytvořené pro tento byt podtrhly celkovou vyjímečnost bytu.

  • Vytvořili jsme další vzorový / ukázkový byt pro Italského developera v luxusním projektu Hřebenky
  • Menší rezidenční dům, který navrhl renomovaný Italský architekt Porcellini a na jehož práci jsme museli navázat bez jakýchkoliv úprav, či zásahů.
  • Musely být zachovány standardy projektu, tudíž podlahy, dveře, obklady, dlažby a sanitu jsme nevybírali , jen na ni navázali
  • Jediným dalším „ omezením“ byl jasně daný rozpočet a fakt, že vzorový byt se následně včetně vybavení musí prodat, ale prvně musí oslovit širokou veřejnost a přitáhnout pozornost budoucích kupců / investorů.
  • Snažili jsme se vypíchnout přednosti bytu a jeho drobné nedostatky schovat / potlačit designovými vychytávkami.
  • Některé části bytu mají díky svým technologiím snížený strop, do kterého se dá zasahovat minimálně ,proto jedním z velkých oříšků byl výběr světel. Interiérová chodba je velice dlouhá a úzká , s mnoha dveřmi proto jsem se rozhodla ji využít jako galerii. Nasvítit galerijními reflektory zdi s obrazy, které Ivana a Klára Maškové pro mě vytvořily na míru pro tento interiér.

Diptych blíže obývací části navazuje na Italský lustr firmy Masiero a jeho Swarovski crystals a větší obraz blíže ložnice propojuje design ložnice, odstíny celého interiéru, na zrcadla,ale také navazuje na mnou navržené úchyty skříně a ve finále i na stropní reflektory.               

V neposlední řadě vyjadřují ( nejen názvem) především pocity tvůrkyň, vnímání projektu a naši spolupráce = „ Síla okamžiku „ a „ Sblížení „ .

  • Další vyjímečností je sedačka. Ani ne tak moc designem jako způsobem , jakým se do bytu dostala. Obývací část byla relativně malá a chtěla jsem ji opticky zvětšit a nabídnout dostatek sezení vzhledem k velikostí bytu. Zároveň  jsem ale chtěla solitér s nepřerušenou plochou zad, které jsou pohledové ze strany jídelního stolu. To ale zase nebylo možné v rámci úzké přístupové chodbičky.

Slovenský Domark nám vyrobil sedačku na míru a jejich Pražský prodejce nám zařídil jeřábníka, který bravůrně sedačku vyzvedl do 5.patra přímo na terasu, která má velké dveře do obyváku.

  • Díky tomuto bytu se prodaly v průběhu roku 2019 zbylé dva 5 +kk byty se stejnou dispozicí, (kde momentálně tvoříme interiér) a v lednu 2020 se prodal také vzorový byt včetně vybavení.
  • Byt jsme vybavovali včetně teras, které jsou velkým bonusem městského rezidenčního bydlení
Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše