12.03.2016

PERFECT CLINIC V PRAZE

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér II

autor a přihlašovatel:

Ing. Jaroslav Kašpar, DUOTON, www.duoton.cz

PERFECT CLINIC V PRAZE

Zadáním byla rekonstrukce přízemního patra budovy plastické chirurgie s požadavkem maximálního využití stávajících prostor. Vzniknout měl zcela originální, nekoncepční, nadčasový, útulný, prostorný a praktický interiér.

Autor interiéru měl rekonstruovat přízemní patro budovy plastické chirurgie a vytvořit hlavní vstup s recepcí i čekárny fungující pro celý pavilon. Celková velikost řešeného interiéru je 312 m2. 

Za skvělým výsledkem stojí i kladný přístup všech řemeslníků a dodavatelů, kteří se podíleli na tvorbě originálního dominantního oblouku po celé délce chodby, včetně integrovaného stmívatelného LED osvětlení.

Co se týká materiálů, byla použita kartáčovaná koženka, a to na lavici, označení ordinací písmeny ABC a opláštění recepčního stolu včetně branding s kombinací umělého kamene včetně světlené rampy nad recepčním stolem. Dále použili kožená křesla a trojsedáky, tapety v ordinacích a cementovou stěrku s imitací betonu (dodavatelem byla firma Luxusní povrchy Němec).

Na obklad, který provází celým interiérem, navazují zapuštěné bezfalcové bezobložkové dveře (oboustranně různé povrhy), kliky jsou vyplněné totožným materiálem jako dveřní křídla a originální je též vytlačený logotyp PC do stěrky.

Z pohledu autora interiéru jsou ojedinělá zejména označení ordinací a bez zajímavosti nejsou ani světelné efekty – použili skleněné dekorační tyče s podsvícením RGB LED. Dále jistě stojí za zmínku atypické konferenční stolky s tvaroslovím stropních dominantních svítidel či zrcadla a obklady na stropě na veřejných toaletách.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše