04.03.2020

RODINNÝ DŮM V TRENČÍNĚ

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Petr Šomodi, HOME INTERIER s.r.o., www.homeinterier.cz

RODINNÝ DŮM V TRENČÍNĚ

Požadavkem klienta byl moderní, ale ne chladně působící interiér novostavby, který by měl být příjemný pro rodinnou pohodu. Celým domem se na podlaze prolíná bělený dub, který se barevně snoubí s teplými odstíny nábytku. Ne zcela na očích, ale zároveň součástí elegantního obytného prostoru je vinotéka a bar.

Klient nás oslovil na základě referencí, abychom mu zpracovali návrh interiéru a nabídku na vybavení s použitím kvalitních materiálů pro jeho nový RD. Jeho požadavek byl moderní, ale ne chladně působící interiér, který by měl být příjemný pro rodinnou pohodu.

Podlahy jsme zvolili dřevěné od firmy K­ährs. Bělený dub, olejovaný, ručně kartáčovaný, který se barevně dobře snoubí s teplými odstíny nábytku. Prolínají se celým domem, mimo koupelny a wc.

Kuchyň a nábytek v obývacím pokoji je od Firmy Hanák nábytek v moderním, bezúchytkovém provedení ELITE, provedení lak vysoký lesk v kombinaci odstínů Champagne a mocca . Vybavení  spotřebiči Siemens řady Studio Line a inovativním systémem odsávání do pracovní desky BORA Classic, který zajišťuje i při smažení čistý vzduch v celém hlavním obytném prostoru. Pracovní deska je z materiálu Lapitec. Úložné prostory kuchyně jsou v části vysoké sestavy s „americkou lednicí“ a dveřmi do spíže. Ne zcela na očích, ale zároveň součástí obytného prostoru je vinotéka a bar.

Velká, dominantní sedací souprava od italské firmy Egoitaliano v broušené látce s příjemným povrchem na dotek poskytuje dostatek pohodlí pro celou rodinu.

Pro dosažení požadované atmosféry a vzhledu jsme pracovali s nepřímým osvětlením vytvořeným v kapsách sádrokartonu. Na stěny byly použity odolné dekorativní travertinové stěrky v bílé metalíze a centrální strop se stěnou jídelny v hnědém odstínu metalizované stěrky ottocento.

V domě jsou luxusní interiérové dveře Hanák v bílém vysokém lesku a skleněné dveře oddělující vstupní a klidovou část domu.

Ložnice taktéž neměla působit studeným dojmem, proto byly požité mocca odstíny, luxusní tapeta  Colani, kontinentální postel řady Royal sleeper od firmy -Miotto.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše