03.03.2020

BYT V REZIDENČNÍ ČTVRTI, PRAHA

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Michal Kunc a Jana Šandallová, ATELIER KUNC ARCHITECTS, www.atelierkunc.com

BYT V REZIDENČNÍ ČTVRTI, PRAHA

Byt na Břevnově je navržen jako pohodlné a prostorné bydlení. Důležité zde bylo propojení interiéru se zahradou, a tím umožnit život ve městě s kvalitou žití jako v rodinném domě. Interiér v kombinaci teplých tónů a povrchů, dřeva a stěrek je harmonicky doplněn kvalitní velkoplošnou keramikou, která imituje stěrku a kámen.

Byt na Břevnově je navržen jako pohodlné a prostorné bydlení. Hlavním cílem bylo plynulé propojení interiéru se zahradou a tím umožnit život ve městě s kvalitou žití jako v rodinném domě. Interiér má celkových 240 m2, tři pokoje a velký obývací prostor. Ten je propojený s kuchyňským koutem a velkými okny se otevírá do velké zahrady. Během realizace, jsme byli nuceni byt vybourat na cihlu, navrhnout a zrealizovat znovu. Developer totiž navrhl pro byt této velikosti a kategorie pouze jednu koupelnu. Po našem zásahu má byt již koupelny dvě. 

V bytě na Břevnově jsme použili kombinaci přírodních teplých tónů a povrchů, dřeva, stěrek. Interiér jsme harmonicky doplnili kvalitní velkoplošnou keramikou imitující stěrku a kámen. Vše je doladěné černými detaily na bateriích a doplňcích v koupelnách. Investoři jsou vášniví cestovatelé, a proto je byt navržen v městském stylu s doplňky odkazujícími na cestování – například velké fotografie a grafiky. Součástí jsou i etno doplňky – stoličky a lavičky vyrobené z ostařeného jilmového dřeva a kusové koberce v béžových tónech. Byt svým designem doplňuje a připomíná život svých majitelů.

Tento velice zajímavý projekt byl opravdu inspirujícím procesem s krásným výsledkem. Navrhnout a realizovat byt o velikosti většího domu i se zahradou uprostřed rezidenční části Břevnova bylo unikátní. To vše navíc pro klienta znalého světové architektury. Děkujeme za tuto příležitost.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše