03.03.2020

ŠKOLA VAŘENÍ, KARLOVY VARY

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér II

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Tomáš Hrubý a Mgr. David Marek, spolupráce Ing. arch. Richard Pozdníček, DL STUDIO, s.r.o., www.dlstudio.cz

ŠKOLA VAŘENÍ, KARLOVY VARY

Zadáním investora bylo vytvořit kuchyni, která bude na rozhraní normální a profesionální. Bude se zde odehrávat školení kuchařů pro restaurační a hotelové provozy. Škola vaření zároveň přivítá i běžné zájemce o kuchařské kurzy či o sváteční prezentační vaření pro uzavřené skupiny hostů.

Zadáním investora bylo vytvořit kuchyň, která bude na rozhraní mezi civilní a profesionální kuchyní. Bude se zde odehrávat školení kuchařů pro restaurační a hotelové provozy. Škola vaření zároveň přivítá i zájemce z řad laiků pro různé kuchařské kurzy. Dalším požadavkem bylo sváteční prezentační vaření pro uzavřené skupiny hostů.

Hlavní prostor má v centru ostrůvek s varným centrem pro dvě skupiny kuchařů. Okolo něj potřebujeme dostatek prostoru nejen pro zúčastněné kuchaře, ale i pro diváky, kteří se kurzu účastní pouze pasivně. Pro ně jsme připravili vysoké stolky se sezením u výkladce, které slouží i jako ochutnávací bufetové stoly. Předpokládá se, že při degustaci vyrobených pokrmů bude jídlo snoubeno s vybranými nápoji. Kuchyně je i malým barem a vinotékou s vybavením pro baristu.

V zadní části kuchyně je salonek pro menší recepce a vyhodnocování výsledků vaření.

Škola vaření má rovněž plnohodnotné zázemí s další kuchyní a přípravnami. Zde se hrubě zpracovává maso a zelenina, je tu vybavení i na předvařování a na přípravu náročnějších jídel.

Nábytek je použit z produkce TON. Hlavní pracovní deska je kamenná, s povrchovou strukturou upravenou pískováním.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše