02.03.2020

NOTINO STORE, PRAHA

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér II

autor a přihlašovatel:

Jan Kyzlink, Zbyšek Sikora, Petr Pospíšil, Tereza Svíbová, Lenka Pitoňáková, KYZLINK ARCHITECTS, www.kyzlink.com a NOTINO s.r.o., www.notino.cz

NOTINO STORE, PRAHA

Obchodní prostor ve Florentinu představuje zatím největší českou obchodní jednotku NOTINO. Tato prodejna se od ostatních liší zejména tím, že se stala modelovým prostorem pro využití veškerých nových retailových prvků, které firma ve spolupráci s architekty vyvíjí a stále tak posouvá možnosti vystavení zboží a interakce se zákazníky.

Historie internetové parfumerie NOTINO sahá do roku 2004, kdy zakladatelé otevřeli první internetový obchod s parfémy. V zápětí následovalo rychlé rozšiřování sortimentu a s tím spojena expanze do dalších zemí. Důsledkem rychlého růstu v oblasti e-komerce vznikla potřeba prezentovat se i v kamenných prodejnách. Na to vše reaguje designový koncept interiérů prodejen od architektonického ateliéru KYZLINK ARCHITECTS.

Prodejna ve Florentinu představuje prozatím největší českou obchodní jednotku NOTINO. Její design je založen na esenci – parafrázi vůně parfému, která se šíří celým prostorem. Z této metafory vznikají křivky podlahových intarzií, hran podhledů, tvar pokladny nebo geometrie zavěšovaných lamel.

Prodejna vyniká z běžné konvence obchodních jednotek mimo jiné tím, že se stala modelovým prostorem pro využití veškerých nových retailových prvků, které NOTINO ve spolupráci s KYZLINK ARCHITECTS pravidelně vyvíjí a stále tak posouvají možnosti expozice zboží a interakce se zákazníky. Stavebně projekt zastřešili General Retail Service (GRS) a realizaci interiérových prvků zajistila společnost Bakof group.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše