29.02.2020

PEKÁRNA TRŽIŠTĚ, PRAHA

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér I

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Lukáš Janáč, YUAR s.r.o., www.yuar.eu

PEKÁRNA TRŽIŠTĚ, PRAHA

Nově vzniklé prostory pekárny v kancelářské budově Entreprise na Pankráci doplnily nabídku služeb v celém administrativním areálu. Výhodou pekárny je její přístupnost a viditelnost z venkovního parteru. Na relativně malém prostoru nabízí pekárna jak prodej, tak krátkodobé posezení u kávy a občerstvení. Tomu je přizpůsoben i design prostoru.

Nově vzniklé prostory pekárny v kancelářské budově Enterprise na pražské Pankráci doplnily nabídku služeb v celém administrativním areálu. Výhodou pekárny je její přístupnost a viditelnost z veřejného parteru.

Pekárna či tržiště, jak je prostor také nazýván, dokáže na svém relativně malém prostoru nabídnout jak prodej, tak krátkodobé posezení u kávy a občerstvení. Odehrává se zde  výroba produktů zákazník tak může vše sledovat.

Tomu je přizpůsoben design prostoru. Pekařský a obslužný pult tvoří dvě dominanty prostoru, zároveň tvoří bariéru mezi zaměstnanci a zákazníky. Při stěnách a při fasádě jsou rozmístěny police.

Hlavním materiálem jsou cementové dlaždice s ornamentem umístěné na podlaze a na kvádrech pultů. Doplněné jsou lesklými keramickými obkladačkami a tvarovkami na soklech a na zdi. Police jsou tvořeny kovovým rastrem s dřevěnými plochami. Pozadí tvoří přírodní betonové zdi. Podhled je přiznaný a vše zaklápí v tmavé barvě.

Nejdůležitější jsou zde ovšem voňavé dobroty.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše