28.02.2020

BISTRO 4REST, BRNO-LESNÁ

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér I

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Tomáš Hrubý a Mgr. David Marek, spolupráce Ing. arch. Alina Sereda, DL STUDIO, s.r.o., www.dlstudio.cz

BISTRO 4REST, BRNO-LESNÁ

V sousedství klasické restaurace bylo otevřeno malé bistro s vlastní výrobou a prodejnou zdravých potravin. Koncept uvažuje o kombinaci obou provozů pro různé druhy zákazníků. Bistro má splňovat nároky na zdravou výživu a je doplněno prodejnou bio potravin malých výrobců.

Pro gastronomickou skupinu TRIPOLI RECENT, s.r.o., se kterou dlouhodobě spolupracujeme, jsme připravovali dva nové gastronomické provozy do rekonstruovaného centra služeb na sídlišti Lesná. Vedle klasické restaurace to je i malé bistro s vlastní výrobou a prodejnou zdravých potravin. Koncept uvažuje o kombinaci obou provozů pro různé druhy zákazníků. Bistro má splňovat nároky na zdravou výživu a je doplněno prodejnou bio potravin malých výrobců.

Prostor musí sloužit jako malá prodejna, která nabízí jak balené zboží, tak potraviny a jídla vlastní produkce. Hlavní výroba je v zázemí, které je poměrně veliké na malý odbyt. Počítá se se zásobováním dezerty do dalších provozů této gastronomické skupiny. Součástí prodejního pultu jsou nejen zachlazené vitríny, ale i místo pro přípravu nápojů. V části prostoru prodejny je místo pro sezení menšího počtu hostů. Většina produktů bude prodána pultovým prodejem, ale předpokládá se i konzumace na místě.

Hlavním prvkem, který dělí prostor, jsou police na produkty. Jednoduchá ocelová konstrukce s dubovými deskami vede zákazníka k pultu a vytváří zákoutí pro sedící hosty. Dřevěné sezení bez čalounění je z produkce TON. Další materiály vyhovují požadavku na snadnou údržbu. Omyvatelné tapety s motivem zdravých produktů, dlažba s výraznou grafikou, hladké plochy nábytku. Velkým zrcadlem chceme malý prostor trochu zvětšit a dát mu až kavárenský charakter. 

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše