12.03.2016

APARTMÁN U RŮŽOVÉ ZAHRADY

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér I

autor a přihlašovatel:

Mgr. Miluše Lorencová, Ing. Jaroslav Lorenc, www.uruzovezahrady.cz, www.bytovy-interier.cz

APARTMÁN U RŮŽOVÉ ZAHRADY

V historickém domě s krásnými výhledy na děčínské pamětihodnosti vytvořili nejprve francouzsky orientovanou restauraci a později přidali na přání hostů i vkusně zařízený apartmán, který vznikl z jednoho z bytů.

V domě z roku 1897 jsme v roce 2014 zrekonstruovali původní pivnici na nekuřáckou restauraci v koloniálním stylu se zaměřením na francouzskou kuchyni. Z důvodu požadavku našich hostů na ubytování jsme v roce 2015 jeden byt nad restaurací zrekonstruovali na apartmán. Cílem bylo vytvořit ubytování, ve kterém se rodina s dětmi netísní v malém hotelovém pokoji. Vytvořili jsme dvě prostorné ložnice o velikosti 2 x 30 m2, domácí prostředí dotváří i zařízená kuchyně s velkým jídelním stolem.

Apartmán je nekuřácký, na podlahy jsme položili plovoucí podlahy a do koupelny vzorovanou dlažbu, v oknech jsou římské rolety doplněné závěsy. Prostor bytu je umocněn výškou místnosti 3,7 m a tedy i vysokými okny.

Z oken apartmánu je výhled na kostel, děčínský zámek a také na Růžovou zahradu s glorietem, proto jsme pro restauraci a apartmán vybrali název „Restaurace a apartmány U Růžové zahrady“.

Číst více

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše