26.02.2020

KANCELÁŘE NN IT HUB, PRAHA

Číst více

kategorie:
Interiér roku Somfy

autor a přihlašovatel:

Aneta Coufalová a Simona Honsková, CBRE s.r.o., www.cbre.cz a NN IT HUB, www.kariera.nn.cz/it-hub/

KANCELÁŘE NN IT HUB, PRAHA

Prostor byl pro zaměstnance doslova šitý na míru, všichni byli začleněni do procesu tvorby nového interiéru. Návrh designu vzešel ze společných brainstormingů a následné konzultace s architekty, kteří v mnoha situacích působili v roli mediátora. Historický industriální prostředí Smíchova, které k firmě od samého začátku patří, se také odráží v designu interiérů.

„Prostor na míru šitý zaměstnancům“, to v NN IT HUBu není jen fráze. Do procesu tvorby zasedacích místností byli zahrnuti všichni zaměstnanci, návrh designu vzešel ze společných brainstormingů a následné konzultace s architekty. Ti v moha situacích působili v roli mediátora, a byli našimi pomocníky při cestě za vytouženým prostorem. A stojí to za to! Naše zasedačky nejsou jen designové, jsou hlavně hravé. Tak třeba v Cloudu se můžete „uložit“ do nebe, v Arcade jenom čekáte, odkud na vás vykoukne počítačový Super Mario, v Jungle je zase televize zasazená přímo do stěny ze živých rostlin.

Smíchov je naší srdeční záležitostí, pozitivní vztah k této historicky industriální části Prahy jsme chtěli zachytit i v designu interiérů. Otevřené technické stropy a cihlové zdi jsou použity napříč celou kanceláří. Nové prostory o rozloze necelých 2500 m2 se nám podařilo získat jen o dvě ulice dál od sídla společnosti. I když zásahy do technologií a vybavení starší budovy byly značné, architektonický koncept nebyl kompromitován v žádném ohledu.

Design není samoúčelný. V NN IT HUBu máme zóny s měkkými sedačkami pro neformální setkávání, a řadu odlišně stylizovaných prostor, který nabízí možnosti uvolnění a zábavu. Samozřejmostí je špičková technická výbava, která umožňuje pohodlné připojení k videokonferenčním hovorům. Pokud se chceme sejít opravdu všichni, a je nás tu zhruba 180, máme rozsáhlé NN Square.

Všudypřítomné jsou bílé magnetické tabule pro operativní meetingy. Chceme podpořit agilní způsob práce, který lidem dává větší svobodu i zodpovědnost. Naším cílem bylo probudit v zaměstnancích kreativitu, kterou by přenesli do své každodenní práce – tedy řešení softwarových výzev, které k nám přicházejí ze všech poboček finanční skupiny NN Group po celém světě.

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše